Trabzonspor taraftarı sosyal medyadan kenetlendi

Trabzonspor’da Gaziantep maçı tepkileri sürüyor.

Trabzonspor 08.03.2020, 17:20
Trabzonspor taraftarı sosyal medyadan kenetlendi

Haber61 - Spor Servisi

Süper Lig’in 25. Haftasında Cumartesi günü deplasmanda oynadığı Gaziantep FK karşılaşmasında hakem kararıyla 2 puan bırakan Trabzonspor’da tepkiler dinmiyor.

Bordo mavili ekibin uzatma dakikalarında attığı golü, Abdulkadir Ömür’ün topu rakipten çaldığı anda faul olduğu gerekçesiyle iptal eden Halis Özkahya’ya tepkiler sürüyor.

Trabzonspor’un dün geç saatlerde yaptığı tepki açıklamasına bugün MHK başkanı alışılagelmişin dışında cevap verdi. MHK başkanının sıra Trabzonspor’a gelince cevap vermesi ve daha önce kendisine diğer takımlar tarafından verilen tepkilere kayıtsız kalması bordo mavili taraftarları sinirlendirdi.

Taraftarlar yaşanan bu gelişmelerin ardından sosyal medyada adeta kenetlendi. #KenetlenTrabzonsporlu etiketi altında toplanan Trabzonspor taraftarı kısa sürede Türkiye gündemine girdi. Taraftar bu etiket altında MHK başkanını istifaya davet etti.

Yorumlar (18)
İstanbul Futbol Federasyonu 8 ay önce
Dünkü maçta yapılan uygulama hata değil kasıttır. Yönetim bunu bu ortamda çözemiyeceğine göre UEFA ya taşımalıdır. Biz bu MHK ya güvenmiyoruz demelidir. Yabancı hakem bile istenebilir.
Ts_61 8 ay önce
Ne istifası, daha çok çekeceğimiz VAR gibime geldi! Adaletin bu mu insafsız Halis! Yaktın bizi, Allah belanı verecektir, sağtekar seni gidi!
Ofli 8 ay önce
Trabzon önce top oynasın diyen arkadaşlar, tamam kötü oynuyoruz kabul, kötü oynadık diye hakkımızı aramayalım mı?? Nasıl taraftarsınız siz, takımın göz göre puanları çalınırken, zaten kötü oynadık mı diyelim??
Ahmet Şentürkde 8 ay önce
Devamlı Trabzon sporun hakkını yiyorlar mademki faul niye zamanında düdùk çalmıyor kasıtlı yapılan bir şey ćildirmamak elde değil saygılar
Şevket61 8 ay önce
Geçen hafta yaztım kimse inanmiyor , fikstürü hep öyle ayarliyorki avantaj devamlı Galatasaray lehine. Birdahaki haftaya bakın
Hasan 8 ay önce
MHK de TFF de istifa etmez. Rant var çünkü. Rant nerede bu adamlar orada. Ülkede varlık varsa zenginler paylaşır, ülkede borç, üzüntü, savaş varsa fakirler paylaşır. Bu hep böyledir. Demirören örnek sözde müslüman ama şans oyunlarını almış. Varlığı paylaşan cepheye de gitmeli. Virüsler istifa etmezler. İstediklerini de yaparlar. Bizim şampiyon olduğumuz yıllarda futbolda para yoktu. Gazetecisi, iddacısı, yöneticisi, menejeri hepsi ranttan pay alıyorlar. Herşeyin merkezi, ülkenin merkezi İstanbul olmuşken Anadoluya şampiyonluk bırakmazlar.
Hall9000 8 ay önce
Hiç olmadığı kadar kaliteli bir kadroya sahibiz fakat bunu oyuna yansıtamıyoruz. Oynadığımız futbol ortada, kendimizi kandırmayalım. Hakem hatalarından ziyade buna odaklanmak gerek. Taktik falan yoy ortada. Yazık bu kadroya, başarılı bir teknik adamsız çok çok zor.
Muhammet ÖZEN 8 ay önce
Terbiyesiz aşağılık adamlar, alenin yapıyorlar bütün alçaklığı
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@