vardallar

Trabzonspor taraftarı birlik oluyor

Trabzonspor taraftarları birlik olmaya karar verdi.

Trabzonspor 28.09.2021, 22:09
Trabzonspor taraftarı birlik oluyor

Haber61- Spor Servisi

Süper ligin 8. Haftasında deplasmanda kayserispor ile karşılaşacak olan Trabzonspor bu maçın ardından da 9. Haftada fenerbahçeyi konuk edecek.

Akyazida oynanacak zorlu karşılaşma öncesinde Trabzonsporun taraftar grupları birlik olmaya karar verdi.

Trabzonspor taraftar grupları Çılgınlar,Faroz, Gurbetçi Gençler, Vira, Affetmezler, trabzonlu gençler,Vakfıkebirler hep birlikte Fenerbahçe maçında aynı tribünde toplanma kararı aldılar.

Böylelikle bordo mavililer tek ses olarak Fenerbahçe macinda takımlarını destekleyecekler.


Yorumlar (7)
Gurbetci 61 3 hafta önce
Hele sükür akliniz kezdi Bide su cekirdek yaza da gelze stada harika olurSampiyon Trabzonspor
İskorpit 3 hafta önce
Biri A derken diğer B diyor saçma bir ses uğultusu oluyor statda. Yönetimde, taraftarda buna acil önlem almalı bakınız TEKSAS grubuna......
yasar 3 hafta önce
grupların barışık olması şüphesiz güzel, ancak tek tribün yerine farklı tribünlerde destek vermeleri daha doğru olurdu. (grup dışındaki seyircilerde desteğe katılmalı, ayrıca destek sözleri de önemli, 1-2 etkisiz şarkı dan öteye geçilmeli, hakem ve rakip baskı altına alınmalı)
ACİL 3 hafta önce
Şampiyonluk diye yola çıkıldı..Fakat taraftar şampiyonluk refleksi gösteremiyor. Tek yapılan gol olunca gol diye bağırmak ve hata yapan futbolcusuna tepki küfür,, Rakibi baskıya alma, hakemi baskıya alma, olumsuz verilen kararlara korkunç tepki..oyuncusunu coşturma...gibi reaksiyonlar bizim taraftarda asla yok..yani takıma hiç katkısı yok.. bu konuda taraftar gurupları gereğini yapmalı....
Selim Gedikli 3 hafta önce
Şikebahçeye hep bir ağızdan gereken yapılacak demektir. Bu iyi oldu.
kadir 3 hafta önce
Bu Şikeci hırsızları sağır edebiliyor muyuz. Hadi gençler.
Swimmer 1 hafta önce
Ben her zaman söylüyorum Trabzonsporun Kocaelispor Hodri Meydan gibi tek bir taraftar gurubu olsa önünde kimse duramaz.Kocaelispor taraftarı türkiyenin en profesyonel tribünü tribün liderleri tek başına kuleye çıkıyor ve tüm herkes ona bakıyor.Ayrılırsak yok oluruz birleşirsek var oluruz. Tüm maçlarda böyle olması dileğiyle.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@