banner539

banner526

banner533

banner513

Trabzonspor stoper transferinde ona odaklandı

Devre arası transfer çalışmalarına devam eden Trabzonspor'da ilk hedef Polonyalı oyuncu.

Trabzonspor 29.11.2017, 09:08
Trabzonspor stoper transferinde ona odaklandı

Devre arasında kadrosuna bir stoper katmak isteyen Trabzonspor'da ilk hedef Legia Varşova forması giyen Michal Pazdan.

Pazdan için kulübüyle görüşülüyor!

Trabzonspor’da teknik direktör Rıza Çalımbay ile yönetimin yaptığı toplantının neticesinde stoper takviyesi kesinlik kazandı. Bu bölge için sezon başında alınan Hubocan’ın beklentilerin gerisinde kalması, Durica’nın sakatlık problemi ve inişli-çıkışlı performansı, yeni arayışları kaçınılmaz kılmıştı.

Bu doğrultuda gündeme gelen ve teknik ekibin de onay verdiği isim Michal Pazdan oldu. Bir süredir takip edilen, ayrıca farklı noktalardan oldukça iyi referanslar da alınan 30 yaşındaki Pazdan için aracılar vasıtasıyla temas da kurulduğu öğrenildi.

Mukavelesi 2019 yılında bitecek olan deneyimli savunmacının Trabzonspor’un ilgisinden çok memnun kaldığı devre arasında şartların masaya yatırılarak konuya nokta konulabileceğinin mesajını verdiği belirtildi. Bu arada Bordo-Mavililer’in Pazdan’ın kulübü Legia Varşova ile de temas kurduğu, resmi teklif hazırlığı yaptığı gelen haberler arasında. Son derece pozitif seyreden transfer çalışmalarında büyük bir aksilik olmazsa Aralık ayının ortasına kadar işin imza aşamasına gelmesi bekleniyor. (Fanatik)

Yorumlar (5)
numan 3 yıl önce
bıktık yaşlıların hata ve hantallığından aman!..
PLAN YOKKK 3 yıl önce
Yok arkadas burdan anlaşılıyorki yönetimin geleceğe dönük hiç bir planları yok.Günü kurtarmaya gitmek için yaşlı oyuncuyu yönelmişler.Zaten hedeflerinden uzaksın araştır takip et genç düzeyde oyunculara yönel..Bidaki sezona elindeki yaslı oyunculara gönder yeni transfer yap.Taraftara yeni takımız yeni alışma döneminde deyip kandırmaya devam....
Ekrem 3 yıl önce
26-29 yasinda söyle 2-3 sene oynayabilecek iyi pismis ve saglam stoperler bakilmali. cok genc iyi degil cok yaslida iyi degil
. 3 yıl önce
Yine caba para indirme transferi
Osman Yaşar Kulaç 3 yıl önce
Mustafa Yumlu geri alinmalı

Gelişmelerden Haberdar Olun

@