vardallar

Trabzonspor stoper alacak! Ağaoğlu açıkladı

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu 2-3 önemli isimle görüşme halinde olduklarını söyledi.

Trabzonspor 22.01.2020, 07:47
Trabzonspor stoper alacak! Ağaoğlu açıkladı

Trabzonspor'un başkanı Ahmet Ağaoğlu, Hüseyin Çimşir’in de isteği doğrultusunda bir savunmacı alacaklarını dile getirdi. 2-3 isimle görüştüklerini açıkladı.

Başkan Ahmet Ağaoğlu, transfer çalışmalarının sürdüğünü belirtti. Ağaoğlu, 'Soumaoro ve Bicakcic' sorusu üzerine, "Bicakcic ismi bitmeyen senfoni gibi. Her transfer döneminde önümüze geliyor ancak onunla görüşmüyoruz" dedi.

Ağaoğlu, teknik direktör Hüseyin Çimşir'in isteği doğrultusunda bir savunma oyuncusunu renklerine katacaklarını da duyurdu ve şöyle devam etti: "450 bin euro boşluğumuz vardı. İvanildo'nun ayrılmasıyla 250 bin, Avdijaj'ın gitmesiyle 150 bin euro daha geldi. Toplamda 800 bine geldik. Para ne kadarsa ona göre transfer yapılacak. 2-3 önemli isimle görüşüyoruz." Ağaoğlu, Sosa'nın menajerinin şubatta geleceğini söyledi. Novak ile de görüşmelerin devam ettiğini belirtti.

.


Yorumlar (3)
bayburtlu 2 yıl önce
İyi bir stoper çok şeyi çözer...
Ali kemal 2 yıl önce
Bu Adam bizi göre degil satin sayin baskanim
Bordo 2 yıl önce
Başkan,ts için çok önemli bir karaktersiniz takım ve camia kendine geldi mesela kulübü boş beleş belçika pazarından komisyonundan kurtarıp gerçekçi transferler faydalı futbolcular ile ts a katkı oldu özellikle ingiltere primeira championship den stoper olursa faydalı olur ekuban mikel sturridge sorloth ndiaye olduğu gibi.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@