Trabzonspor Sissoko için cevap bekliyor

Trabzonspor Sissoko'nun kulübü Tottenham'dan cevap bekliyor.

Trabzonspor 09.08.2017, 16:40 10.08.2017, 09:25
Trabzonspor Sissoko için cevap bekliyor

Transferde rotasını Serdar Taşçı ve Moussa Sissoko’ya çeviren Trabzonspor’un, iki oyuncunun da kulübünden yanıt beklediği öğrenildi.


Stoper ve orta sahaya birer takviye yaparak transferi noktalamayı hedefleyen bordo mavililerin Spartak Moskova’dan 30 yaşındaki Serdar Taşçı ve Tottenham’dan 27 yaşındaki Moussa Sissoko transferlerini olumlu sonuçlandırmak istiyor. Trabzonspor’un iki oyuncu için yaptığı görüşmelerin ardından kulüplerinden yanıt beklediği belirtildi.

İKİ OYUNCU DA İSTEKLİ

Spartak Moskova’nın Serdar Taşçı’yı bırakmaya sıcak bakmadığı ancak oyuncunun transferi için yönetimden izin istediği ve bu noktada görüşmelerin devam ettiği kaydedilirken, Sissoko transferi için de bordo mavililerin Tottenham’a kiralama teklifi yaptığı, iki oyuncunun da transferde istekli oldukları ifade edildi.
Yorumlar (7)
Süleyman Özmen 3 yıl önce
Yönetici Ahmet Çubukçu'ya göre Sissoko'ya talip bile olmadık
halim 3 yıl önce
BEYLER
ELINIZDEKI EN AZ IKI YABANCIYI CIKARTACAKSINIZ .KADRODAKI FUTBOLCU 35 INDE UZERINDE .11 TANE FUTBOLCU KIRALAMANIZ YADA FESIH ETMENIZ GEREK .
Hakan 3 yıl önce
İkiside gelmeyebilir saten sezon başlıyor iyi oyalandık iki ay yalan rüzgarları Trabzonspor da bitmez sissekoyu kulübü bırakmıyormuş serdar içinde aynı dert var bakalım ne zaman açıklama gelecek alamadık diye
Fatih Aydın 3 yıl önce
Süleyman Özmen kardeş güzel bir yere değinmiş,hakikaten Ahmet Çubukçu hiç gündemimize gelmedi dedi Sissoko için ama başkan birkaç gün önce Sissoko ile görüştüklerini,oyuncunun Trabzon'a gelmeye sıcak baktığını ama kulübü ile henüz anlaşamadıklarını söyledi.Bu ne biçim iştir arkadaş ya başkan yalan söylüyor ya da yönetimde kimsenin kimseden haberi yok.Bu ne perhiz ne lahana turşusu !
laz 3 yıl önce
bu yönetımden bı şey olmaz
emrah 3 yıl önce
dünkü haberde Ahmet çubukçu gündemimizde değil dedi hangi ara gündeme geldi teklif sunduk ta cevap bekliyoruz bu yönetim kadar beceriksizide gelmedi hiç napalım bizide böyle sınıyorlar
tonyukuk61 3 yıl önce
Ters köşe haberleri bunlar. Biraz politik olun, yönetim öyle der ama bir an da bakmışsın iş bitmiş. Her şeyi aşikar edecek değiller ya transfer dediğin sırdır!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@