Trabzonspor şike yapmış!

Trabzonspor’un kupasının çalındığı ve CAS mahkemesi dahil birçok yerde haklı bulunduğu şike davasında  Fenerbahçe adeta yavuz hırsız rolüne sokuldu.3 Temmuz davasının başından bugüne kollanan Fenerbahçe siyasi müdahalelerle küme düşmekten kurtulurken medy

Trabzonspor şike yapmış!

Advertisement Advertisement

Trabzonspor’un kupasının çalındığı ve CAS mahkemesi dahil birçok yerde haklı bulunduğu şike davasında  Fenerbahçe adeta yavuz hırsız rolüne sokuldu.

3 Temmuz davasının başından bugüne kollanan Fenerbahçe siyasi müdahalelerle küme düşmekten kurtulurken medya yoluyla da şike davasında haklı konuma geçirilme operasyonu devam ediyor.

Dün akşam yaşanan rezalet ise şimdiye dek yaşananlara tuz biber oldu. Trabzonspor Onursal Başkanı Mehmet Ali Yılmaz’ın kanal TV EM de tam bir skandal yaşandı. Fenerbahçe’nin borozanlığını yapan Aytunç Erkin isimli yazar bu kanalda Trabzonspor’u topa tutarken bordo mavili camianın bir çok kez şike yaptığını söyledi.

Trabzonspor’un eski başkanlarını da şikeyle suçlayan şeytanın avukatı Erkin,  Sadri Şener, Faruk Özak, Nevzat Şakar’a da ilginç iddialarla yüklendi. Trabzonspor’un bir çok maçta şike yaptığını ima eden  şikeci Aziz Yıldırım yandaşı Erkin bordo mavili taraftarları çileden çıkardı.

İŞTE O SAÇMA SAPAN İDDİALARLA DOLU O AÇIKLAMALAR


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
fatih hacıalioğlu
fatih hacıalioğlu - 4 yıl Önce

MEhmet Ali yılmaz !!!!!!!!

bozkurt alperen
bozkurt alperen - 4 yıl Önce

Şimdi bu Aziz Petrus’un Uşağı kalkıp dese ki Fenerbahçe’de dahil hepsi şike yapmıştır azıcık inanır insan. Ama sen kalk Türk Mahkemelerinin ve Fenerli Olan Türkiye Futbol Federasyonun hiç bir suç ve ceza gerektirecek birşey bulamadığı ve pişirilip pişirilip herkesin bildiği tapeleri yeniden gündeme getirmenin bir tek amacı olur o da Aziz Petrus’a hizmet. Aziz Petrus’un talimatıyla hareket ettiği hemende anlaşılıyor. Sen eğer bir şike kitabı yazıyorsan ve içine Sivas kalecisi Korayın aldığı (Mini Couper) ve yediği golleri, Başakbelediyeli İbrahim Akının milyonlarını ve hocaya gönderdiklerini, Gençlerbirliği’nden Kaleci Serdar Kulbilge’nin zulaladığı ve yaptırdığı penaltıyı görme ve gündeme taşıma, kalk sen, tüm mahkemelerce temizlenmiş bir

banner426

banner204