Trabzonspor Seçimi sonuçlandı!

Trabzonspor'un Hayri Gür Spor Salonunda yapılan Olağan genel Kurulunda Celil Hekimoğlu'nun önce son 5 sandığa ardından diğer sandıkların geçersiz oylarına yapılan itiraz karar bağlandı. Divan Kurulundan yapılan açıklamada 5 sandığın yeniden sayılması sonr

Trabzonspor 06.12.2015, 20:50
Trabzonspor Seçimi sonuçlandı!

Trabzonspor'un Hayri Gür Spor Salonunda yapılan Olağan genel Kurulunda Celil Hekimoğlu'nun önce son 5 sandığa ardından diğer sandıkların geçersiz oylarına yapılan itiraz karar bağlandı.

Divan Kurulundan yapılan açıklamada 5 sandığın yeniden sayılması sonrasında 3061 oy alan Muharrem Usta'nın oylarının birfazla çıkarak 3062 olduğu tespit edildi. ikinci itiraz sonucunda da bütün geçersiz oyların yeniden sayıldığı ve gerçersiz oylarda herhangi bir yanlışlığın olmadığı belirtildi.

Bu sonuçla Muharrem Usta'nın Trabzonspor Kulüp Başkanlığı kesinleşti.

Bu sonucun ardından Celil hekimoğlu teşekkür konuşması yapmak için kürsüye yöneldiği sırada Muharrem usta'nın yer aldığı trübünü selamladı ve bu tribünde yer alan delegelerde onu alkışladı. 

 

Yorumlar (1)
Serkan 5 yıl önce
Helalin var Hekimoğlu medenice yarıştın TS nin geleceği için önemli birisin kaybetsende bu kulübün senin gibi Yürekli ve dürüst insanlara ihtiyacı var.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@