banner526

banner533

banner513

Trabzonspor seçim sonucuna itiraz!

Trabzonspor kongresinde sayım işlemi tamamlanırken sandıktan çıkan sonuçlara göre Muharrem Usta 3061 oy ile 1. olurken Celil Hekimoğlu 3049 oy alarak seçimde 2. oldu. Sandıktan çıkan ufak fark nedeniyle Celil Hekimoğlu cephesi sonuca itiraz etti. Hekimoğl

Trabzonspor 06.12.2015, 20:53
Trabzonspor seçim sonucuna itiraz!

Trabzonspor kongresinde sayım işlemi tamamlanırken sandıktan çıkan sonuçlara göre Muharrem Usta 3061 oy ile 1. olurken Celil Hekimoğlu 3049 oy alarak seçimde 2. oldu.

Sandıktan çıkan ufak fark nedeniyle Celil Hekimoğlu cephesi sonuca itiraz etti. Hekimoğlu'nun son 5 sandığa itiraz ettiği ve yeniden sayılmasını istediği öğrenildi.

İtiraz Divan Kurulu tarafından kabul edildi ve 5 sandık yeniden sayılmaya başlandı.

skru3302.jpg

skru3303.jpg

skru3304.jpg

skru3305.jpg

skru3306.jpg

Yorumlar (8)
Ozan Ts 5 yıl önce
Hahahah:) Muharrem Usta tebrikler, yerel medya sonuçlar ve yorumlarda hekimoğlunu desteklerse itiraz etmesi normal bu kadarda şişirilmez bir aday :)
K.ATAMER 5 yıl önce
Neden önde olduklarına itiraz etmemişti. Adalet keser sapı değildir.Testereyi yeğelerim
Yasar Dursun 5 yıl önce
Muharrem Usta iho kar$i da cok arz farklan yenilmi$di, ama o büyüklük gösterdi ve sonucu kabul eti! bu secim sonucu itraz etmek ne demek, anlamis degilim! yaki$miyor Trabzonspora ve hele hekimoglu tarafindan sergilenmi$ olan birlik havaya!
Enes suleymanoglu 5 yıl önce
İki sandıkta bu kadar oy farkı olması. Söz konusu iki sandıkta hile olduğu düşüncesini güçlendiriyor. Burası turkiye
nuricebiroglu 5 yıl önce
seçım beklendıgı gıbı ıkı aday arasında geçtı.saha sonuçları başarılı değlse sonuç normaldir.hacıosmanoğluna verdığı hızmetler için teşekkur edılmelı.en ıhobu seçımı bır öncekı seçımle kurduğu hatalı ekıple kabettı.
nuricebiroglu 5 yıl önce
oylar yenıden sayılması normaldir.herkes bunu yapardı.ınşallah bu başkanda takıma sıyasetı sokmaz.
tarık buğra 5 yıl önce
neyine itiraz ediliyor.sonuçta yıne trabzonsporumuz kazandı.muharrem usta geçen seçimde son sandıkta kaybetmişti ama yenıden sayılmasını istememıişti.iyikide seçımı hekımoğlu kazanmadı
ali tankoc 5 yıl önce
gecen seçimde hacıosman son sandıklarda kazandı usta itiraz ettimi? aziz 1 oyla geldi merak ettim o seçimde itiraz varmıydı? bir başkanı bile seçemezmi bu kulüp???

Gelişmelerden Haberdar Olun

@