alexa metrics

banner536

Trabzonspor - Roma maçı biletleri satışa çıktı

Trabzonspor'un Roma ile oynayacağı Konferans Ligi karşılaşmasının biletleri satışa çıktı.

Trabzonspor 14.08.2021, 13:50 14.08.2021, 14:04
Trabzonspor - Roma maçı biletleri satışa çıktı

Trabzonspor'un UEFA Konferans Ligi Play-off turu ilk maçında 19 Ağustos Perşembe günü saat 20.30’da Medical Park Stadyumu’nda Roma ile oynayacağı maçın biletleri satışa çıkıyor.

Türkiye Futbol Federasyonu’nun aldığı son karara göre, Medical Park Stadyumu’nun % 50 kapasitesi oranında satışa sunulacak biletlerde çift aşı zorunluluğu getirildiği belirtilen açıklamada şu ifadelere yer verildi:

Öncelikle belirtmek isteriz ki, Türkiye Futbol Federasyonu’nun aldığı son karara göre, Medical Park Stadyumu’nun % 50 kapasitesi oranında satışa sunulacak biletlerde çift aşı zorunluluğu getirilmiştir. İki doz aşı olan kişilerin son aşısının üzerinden de 14 gün geçmesi gerekmektedir. Ayrıca çift doz aşı olanlara HES kodu kontrolü de yapılacaktır. Yurt dışında yaşayan taraftarlarımız aynı kurallar kapsamındadır ve çift doz aşılarını pasaportlarına işletmek zorundadır.

Bilet fiyatlarımız şu şekilde belirlenmiştir

Vip Platinum 1000 TL

Vip Gold 800 TL

Vip Silver 600 TL

Batı 500 TL

Doğu 350 TL

Fırtına 200 TL

Kale Arkası 150 TL

Misafir Takım 150 TL

Bugün saat 14.00’de Passolig gişeleri, Passo Uygulama ve passo.com.tr’den satışa sunulacak elektronik biletler, sadece Trabzonspor passolig kartlar ile satın alınabilecektir. Ayrıca kağıt bilet uygulamasının da olacağı müsabaka için bu biletler de www.passo.com.tr, Passo Uygulama üzerinden PDF bilet olarak; Akyazı Şenol Güneş Kompleksi gişeleri ve Atatürk Alanı Passolig gişelerinden satın alınabilecektir. Engelli biletleri ise Atatürk Alanı’ndaki Passolig gişelerinden temin edilecektir.

UEFA’nın güncel uygulamaları göz önünde bulundurularak ve kamu sağlığının korunması amacıyla misafir takım seyirci uygulaması 2021-2022 sezonu boyunca yapılmayacaktır.

Bilet alacak taraftarlarımızın dikkat etmesi gereken hususlar şu şekildedir:

- Bir taraftar farklı TC Kimlik numaraları girerek 5 (beş) bilet alma hakkına sahiptir. Her taraftarın HES kodu olması zorunludur.

- Seyircilerin müsabakaya girerken, müsabaka sırasında ve müsabaka sonrasında COVID-19 kapsamında alınan kurallara uyma zorunlulukları vardır.

- Tüm seyircilerin maske takma zorunluluğu vardır.

- Maç, sosyal mesafe kurallarına göre ayarlanan oturma düzeni ile gerçekleşecektir.

- E-Bilet uygulamasının zorunlu olduğu ve hem elektronik bilet hem de kağıt biletle giriş yapılan müsabakalarda başkası adına düzenlenmiş elektronik kart ile müsabakaya girerek kartını başkasına kullandıran kişiler hakkında 6222 sayılı kanunun 15. maddesi hükümleri çerçevesinde cezai işlem yapılacaktır. Bu kişiler hakkında ayrıca seyirden men cezası uygulanacaktır. Bu sebepten ötürü taraftarlarımızın herhangi bir cezaya maruz kalmamaları için başkasına ait elektronik kart (PassoLig) ile müsabakalara girmemeleri ve kendi elektronik kartlarını başkalarına kullandırmamaları gerekmektedir.

- 7 yaş ve üzeri için Passolig Kart ve bilet zorunludur. 7 yaş altı çocuklar ebeveynleri ile karşılaşmaya giriş yapabilirler.

- Gişe çalışma saatleri hafta içi 09:00-18:00, hafta sonu 09:00-18:00 saatleri arasındadır. Maç günü gişeler karşılaşmanın ilk yarısının sonuna kadar açık kalacaktır.

- Kapı açılış saatlerine Trabzon Emniyet Müdürlüğü karar vermektedir. Aksi bir durum olmadığı taktirde maçtan iki saat önce kapılar açılır.

HES kodu nasıl alınır? (TC Vatandaşları)

1- HES uygulamasında ana sayfa açılır

2- HES KODU OLUŞTURMA ekranına geçiş yapılır.

3- "HES KODU OLUŞTUR" bölümünün altında "Yeni Kod Ekle" butonuna basılarak kod oluşturulur.

4- "Yeni Kod Ekle" butonuna basıldıktan sonra açılan ekranda HES kodu için süre seçilir ve istenirse isim verilebilir.

5- Oluşturulan HES kodu bilet alımı sırasında, atama ekranında HES kodu alanına girilir, TC kimlik numarası ile eşleşme yapılır ve maç biletiniz tanımlanarak ödeme adımına geçilir.

HES kodu nasıl alınır? (Diğer Ülke Vatandaşları)

Aralarda boşluk olacak şekilde HES (PASAPORTTA YAZAN UYRUK) (PASAPORT NO) (DOĞUM YILI) (SOYISIM) yazılarak 2023'e SMS gönderilerek HES kodu alınabilir.

Ayrıca; yurtiçi GSM operatörüne ait numarası bulunmayan yabancı kişiler için pasaport bilgileri ile HES yazıp aralarında boşluk bırakarak sırasıyla uyruk, pasaport seri numarası, doğum yılı ve soyadı yazdıktan sonra +90555 944 3821’e SMS göndererek HES Kodu alınabilir.


Yorumlar (11)
Bayram Yılmaz 6 ay önce
Ben aşı olmadım maça artık gidemiycem
4 bilet alacaktım. Artık formada almıycam bu aşı zorunluluğu da nedir yaazıklar olsun.
Hakan 6 ay önce
Senin gibi cahil taraftara ihtiyac yok iban gonder biz sana para gonderelim baska takim tut. Sorumsuz cahil adam
Doktor TS 6 ay önce
Maça gitmek, forma almak?? Seni değil bu şehirde bu ülkede dahi istemiyorum.. Yazıklar olsun sana ve senin gibi cahil yobazlara..
Kologlu 6 ay önce
O zaman evden bak. Baskalarini rahat birak
Rifat Kudu 6 ay önce
Ey yöneticiler biletlerde tek fiyat uygulaması nedir, maraton boydan boya 350 TL el insaf A, B, F,G,H, L bloklar ile orta blokların fiyatları nasıl aynı olur.Maraton yan blokları ile kale arkası yan bloklarda mantıklı bir fiyat belirleseniz olmaz mı
Fatih 6 ay önce
Herhangi bir aşı olsak yeterli olur mu? ben tetanoz, kızamık, su çiçeği ve hepatit aşılarını olmuştum.
Doktor TS 6 ay önce
Sen bu covid belasına tutulup yoğun bakımda bir nefeslik oksijen için çırpınırken ben cevabını vereceğim sana.. Acele etme..
Erdem 6 ay önce
Aspirin olur ama suda eritmelerde sıkıntı var.
hakan 6 ay önce
adım adım YENİ DÜNYA DÜZENİ hayata geçiyor kolayı var millet maça gitmesin nasıl olacak!
Kadir 6 ay önce
Bizim önce malatya maçımız var, sırayı takip edelim atlama yapmayalım
Şirazlı 6 ay önce
Doktor ts rumuzlu hımbıl.Bu ülkede istemiyorum ne demek sen kime neyi dayatıyorsun.Aşının bulaşmayı engellemediği sadece olanı bir nebze koruduğunu bilmeyen mi var.Kime neyin cakasını satıyorsun.Amerikada yoğun bakımlar aşılılarla doldu neyin kafasındasın anlamadım
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@