7m

7m

hyundai

Trabzonspor örnek oluyor

Trabzonspor yeni isimleri parlatma peşinde

Trabzonspor 01.06.2020, 11:23
Trabzonspor örnek oluyor

Kısa sürede Trabzonspor'u belli bir noktaya getiren Başkan Ahmet Ağaoğlu şimdilerde Avrupa'ya da nam salmış durumda. Özellikle salgın sürecinde kulüplerin ekonomik durumlarının masaya yatırıldığı yorumlarda TS markası öne çıkarılıyor.

Sebebi de Sörloth gibi bir olaya imza atması, Yusuf Yazıcı gibi bir değeri hem Trabzonspor'a hem Türkiye'ye hem de Avrupa futboluna kazandırması.

 YENİ İSİMLER YOLDA

Bordo-mavililer ayrıca bir yandan yarışmacı takım olmaya ve şampiyonluğa doğru yol almaya devam ederken diğer taraftan da yeni sezonun kadrosunu kuruyor.

Şu anda transferin de en hareketli ekibi Trabzonspor. İç transferde Pereira ile sözleşme yapan, Hosseini ve Bilal Başacıkoğlu ile yola devam kararı alan Karadeniz ekibi, yerli pazarından da Balıkesirspor'un genç yıldızı Rahmi Anıl Başaran'ı kadrosuna kattı.

Ve bu gençlik aşısına yeni isimlerin de ekleneceği aşikâr. Haberi de Balıkesirspor Başkanı Kadir Dağlı verdi.

Dağlı, bordo-mavililerin iki oyuncularıyla daha ilgilendiğini duyurdu. O isimler de Udinese'den kiralanan ve satın alma opsiyonu kullanılacak olan sağ kanat Aly Malle ve merkez orta saha oyuncusu Serdar Güncü.

Başkan Dağlı, iki isim için Trabzonspor ile görüşmelerinin devam ettiğini belirterek "Biz Trabzon'u çok sevdik. Onlar bizi sevdiler. Çok güzel görüşmelerimiz oldu. İnşallah hayırlı bir imza atacağımızı düşünüyoruz" ifadelerini kullandı.

Bordo-mavililerin amacının ise ekonomik ücrete aldığı isimleri parlatıp Türk futboluna kazandırmak.


Yorumlar (4)
zafer 2 yıl önce
" HALIYLE HER YÖNÜYLE ÖRNEK BASKANIN OLURSA ISINI HESABINI, KITAPINI, IYI BILEN,ÖRNEK KULÜP OLURSUN" "BÜYÜK BASKAN AHMET AGAOGLU SEN COK YASA"
ALP TÜRK 2 yıl önce
giden gider Novak movak şikecilere gidecekse varsın gitsin...
King... 2 yıl önce
Eğer olurda sampiyon olursak Başkana sesleniyorum almasakta İstanbul kuluplerinin futbolcularına talip olun kafalarını karıştırın ,gelin şampiyonlar Ligi'nde oynayin diye teklif yapın.. kısas a kısas..
mehmet gündar 2 yıl önce
siz bu altyapı ekibiyle güzelim altyapıyı murat dizdarın sivasının bile gerisine düşürdünüz altyapı uçuruma gidiyo siz uyuyosunuz koordinatör dediğinizadam 1461i bal liginden kümeye düşürüyo biran önce altyapıya el atıp iş bilmezlerden kurtarmazsanızseneyte iş işten geçmiş olacak...

Gelişmelerden Haberdar Olun

@