Trabzonspor oradan gelir elde edecek

Bordo mavililerin hedefi Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nden gelir sağlamak

Trabzonspor 10.03.2017, 11:43 10.03.2017, 11:53
Trabzonspor oradan gelir elde edecek

Trabzonspor Genel Sekreteri Gençağa Meriç, Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri için proje geliştirerek bu alanı kalıcı gelir kaynağı yapmayı hedeflediklerini söyledi. Gelecek sezondan itibaren Şenol Güneş Spor Kompleksi’ne geçiş yapacak olan Trabzonspor Kulübü, mevcut tesislerin olduğu alanı değerlendirerek gelir elde etmeyi planlıyor. Kulübü mali anlamda ayağa kaldırmak için çalışmalarını sürdüren bordo mavili yönetimin, Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri’nde proje geliştirerek bu alanı gelir kaynağı yapma noktasında harekete geçtiği kaydedildi.

HEDEF KALICI GELİRLERİ ARTIRMAK


Trabzonspor Genel Sekreteri Gençağa Meriç, Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri’yle ilgili projeleri olduğunu ifade ederek, "Şenol Güneş Spor Kompleksi’ne geçişimizle bu alan boş kalacak. Biz de burayı değerlendirip kalıcı gelir elde etmeyi planlıyoruz. Bu noktada da çalışmalarımız var. Ayrıca Kartal projesi için de çalışmalarımız devam ediyor. Hedefimiz kalıcı gelirler sağlayarak kulübümüzü ekonomik yönden de ayağa kaldırmak" dedi.
 Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (1)
Hsn 4 yıl önce
Tesisleri atürk havayollarıja verün her zamqnki gibi şehirde dedikodu çıkarmayınnn.
Ne yaoacakmış oraya bu yönetici arkadaş???
Ya bırakın bu kafaları,,
Trabzon ve Trabzonspır un büyümesini güçlenmesini istiyorsanız şehirdeki bu dedikodu ve küçük olsun benim olsun ortaçağ kültürünü yok etmeliyiz,
Büyüklük bğyük düşünenlerindirrrr
Bunu her. TRABZONLU kafasının bir yetine yazsın lütfen

Gelişmelerden Haberdar Olun

@