7m


7m

hyundai

Trabzonspor onunla anlaştı!

Bordo mavili takımda altyapı değişiyor...

Trabzonspor 11.06.2017, 21:40 11.06.2017, 23:21
Trabzonspor onunla anlaştı!
Haber61 Spor Servisi - Tuncay Lakot

Trabzonspor'da altyapıda değişim yaşanacak. Bordo mavili takım altyapı için İhsan Derelioğlu ile her konuda anlaşmaya vardı.

Altyapıda Cem Bağcı ile Murat Dizdar'dan memnun kalmayan bordo mavili yönetim ikilinin görevine son verme kararı almıştı. Altyapıyı Trabzonlu tecrübeli bir isme emanet etmek isteyen yönetim İhsan Derelioğlu ile anlaşma sağladı.

Asbaşkan Ahmet Çububukçu ile bir araya gelen Derelioğlu'nun ücret, yetki ve diğer şartlar konularını konuşup anlaştıkları bildirildi. Anlaşmanın kısa bir süre içerisinde duyurulması bekleniyor.

Yorumlar (6)
Mehmet Köseoğlu 5 yıl önce
Hayırlı olsun da Yusuf karı yetiştiren Şadi hoca olsa iyi olmaz mıydı?
süleyman 5 yıl önce
şimdi alt yapıyı kimse tutamaz futbolcu fişkıracak başumuz göğe erecek bu adamcılıktan bu Trabzonsporum ne zaman kurtulacak.Allah sonumuzu hayırlı eylesin gecmiş olsun
Enes61 5 yıl önce
Hayır anlamıyorum Yusuf Abdülkadir bunları çıkaran adam Sadi Tekelioğlu ne kadar bana da sevimsiz gelse de başta durması gerekmez miydi?
Mülayim 5 yıl önce
Ne oldu ersunun akrabaları yapamadımı,usta anlaşıldı futbol senin işin deyil.Bindin ersunun kayığına gidiyorsun Sadi hoca bunları cebinden çıkarır...
Fırtına61 5 yıl önce
Sen git kaleci antrenörüne alt yapıyı ver tüüü sizin beyninize çook yazık
SALİH 5 yıl önce
İHSAN KARDEŞİM ALT YAPIDAN ANLAMAZ. BAKIN KAMİL AYDIN U 17 TÜRKİYE İKİNCİLİĞİ ALDI . ALIN KULLANIN. BİR SÜRÜ OYUNCU YETİŞTİRDİ.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@