Trabzonspor onları üyelikten çıkardı! İşte tam liste!

Trabzonspor aidatlarını 2 yıl üst üste ödemeyenleri üyelikten çıkardı.

Trabzonspor 17.03.2020, 08:42
Trabzonspor onları üyelikten çıkardı! İşte tam liste!

Bordo-mavili kulüp dün resmi sitesinden yayınladığı duyuruda ilgili maddeleri göstererek bazı üyeler için çıkarma işlemini gerçekleştirdi. 2 yıl üst üste aidat ödemeyen üyelerin kulüple ilişiği kesildi. 

Trabzonspor'dan yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

Kulüp tüzüğümüzün “aidat ödemeye çağrı” başlığıyla yer alan 19. maddesinin “a” ve “b” fıkraları ile “üyelikten çıkarma” başlığıyla yer alan 23. maddesinin “e” fıkrası uyarınca üyelik aidatlarını iki yıl üst üste ödemeyen üyelerimiz, yönetim kurulumuzun 13.03.2020 tarih ve 12 sayılı kararıyla asil üyelikten çıkarılmıştır.

Yine kulüp tüzüğümüzün 23. maddesinin “e” fıkrasında yer alan “Üyelikten çıkarma kararları internet sayfasında yayınlanarak tebliğ edilir, ayrıca yönetim kurulu tarafından 7 gün içerisinde ilgilinin mevcut telefonuna kısa mesaj olarak gönderilir” hükmü uyarınca, üyelikten çıkarılanlar aşağıda yer alan ekli listede yayınlanmıştır.

Lişsteye ulaşmak için tıklayın...

Yorumlar (10)
Oflu 11 ay önce
Adamlar aidatlarını bile ödememişler. şahsen taraftar olarak sadece bu sene 1280 Liralık Forma ve aksesuar aldım. Yazıklar Olsun onlara.
Kayıkçı 11 ay önce
Aidatını ödemeden evinde bile oturamayan adamlar Trabzonsporun üyesiyim diyip hava atarlar ama kuruş para ödemezler. 2 sene beklememiz hata, doğru bir karar.
Misafir 11 ay önce
Aidatlarını ödemeyen üyelerin numaralarına bakarsanız genelde birbirini sıralı şekilde takip eden numaralar. Bunun anlamı bu kişilerin birileri tarafından “oy kullansın da seçileyim” diye üye yapılmış ama daha sonra başkası tarafından aidatı ödenmeyince kendi cebinden para verip aidatını ödemeyen kişiler olmasıdır. Üyelikten çıkarılmaları da gayet yerindedir. Trabzonspor kulübü birilerinin oyuncağı değildir olmamalıdır.
Hakses 11 ay önce
Üyeyle derdiniz ne ? aidatini öderse oy kullanır,ödemezse kullanmaz.Yirmi yıllık üyeyi sildiniz doğrumu yapmayın uğraştıgınız şeye bakınız.her külüp üye sayısını artıma peşinde,siz ise islme peşinde,böyle külüp büyümez .
M.Tahsin KALAYCI 11 ay önce
Yorumlara saygım var. Herkes kendinden mesul, reklama falan gerek yok. Üç yıldır il dışında yaşıyorum. Kredi kartı dahil ödeme için tüm seçenekleri denemiş olmama rağmen kulüp dergileri düzenli olarak adresime gönderilmedi veya tarafıma ulaştırılmadı. Kargo denildi, ilgili departmanda çalışan arkadaşlara defalarca uyarı yapmış olmama rağmen düzelen bir şey olmadı. Maalesef. Aidatlarınızı ödemezseniz üyelikten çıkarılacaksınız uyarısı yapıldı. Kendi arzum ile bilinçli olarak aidatımı ödemeyerek atılmış oldum. Trabzon sporumuza hayırlı olsun.
Ahmet aksoy 11 ay önce
Yıllardır kulübe ihanet edip, borç batağına gömen başkan ve yönetim kurulu üyelerine ne yaptılar acaba. Zorlaşan ekonomik şartlarda aidat ödemeyen kulübün gerçek sahiplerini kovmak kimin haddine. Kulübü batıranlardan hesap sorun önce. En fazla oy kullandırmazsınız olur biter. Hadiyin ordan
Radikal 11 ay önce
Doğru karar bulunduğu konumda görev yapmayan üye ve yöneticiler atılması gayet normal aidatı ni ödeyecek yeni üyeler yapilsin
Devinim ATADAN 11 ay önce
Bazi yorumlar dogru bazilari yanlis
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@