Trabzonspor onlara savaş açtı

Trabzonspor lisanssız ürünlerin satışıyla alakalı Hukuk Bürosu ile anlaşarak mücadele başlattıklarını açıkladı.

Trabzonspor 04.10.2018, 18:03 04.10.2018, 21:10
Trabzonspor onlara savaş açtı

Bordo mavili kulüpten bugün akşam saatlerinde yapılan açıklamada Lisanssız ürünlerin sahtelerini üretip kazanç sağlayanlar hakkında hukiki mücadele başlattığını duyurdu.

Resmi web sitesinden yapılan açıklamada ;

Kulübümüzün tescilli markalarından biri olan TS Club ürünlerinin imitasyonlarına yönelik kapsamlı bir mücadele başlatılmıştır.

TS Club’lardan sorumlu yönetim kurulu üyemiz Yalçın Orhan, ‘’Taraftarımızın kulübümüze destek olmak için satın aldığı lisanslı ürünlerin sahtelerini üreten ve satanlara yönelik kapsamlı bir mücadele başlattık. Bunun için yeni bir hukuk ofisiyle anlaşma sağladık. Gerek yurt içinde gerekse yurt dışında çok ciddi bir şekilde sürdürülecek mücadelemizde her türlü yasal hakkımızı kullanacağız. Bu konuda taraftarımızdan da destek bekliyoruz. Lisanssız ürünleri satanları kulübümüzün Halkla İlişkiler Birimi’ne bildirmelerini özellikle rica ediyoruz” dedi.

Orhan, son zamanlarda taraftarlarımızı arayarak forma ve atkı satmak isteyenlere de itibar edilmemesi gerektiğinin altını çizerek şunları söyledi: “Trabzonspor Dergisi, Yavru Fırtına ve TS Club’a ait çağrı merkezlerinin dışında herhangi bir telefon numaramız yoktur. Bu telefon numaralarımız da 0 (212) 981 1967 ve 0 (850) 532 1967’dir. Bunun dışında arayanlara kesinlikle itibar edilmesin. Ayrıca son günlerde taraftarlarımızın işyerlerine veya evlerine giderek forma satmaya çalışanların olduğunu da öğrendik. Kesinlikle böyle bir çalışmamız yoktur. Kulübümüz avukatları bu sahtekarlarla ilgili suç duyurularında bulunmuştur.” ifadelerine yer verildi. 

Haber61 yazarlarından Okan Çıtlak'ın günler öncesinden gündeme getirdiği konu ile ilgili "Trabzonspor bu kadar aciz mi?" başlıklı yazısını okumak için tıklayın.


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
Yorumlar (4)
NET61OSMAN 1 yıl önce
Agir sekilde ceza almalari şartiyla
Sonuna kadar destekliyorum
NET61 OSMAN TRABZON
Olli 1 yıl önce
Baskan iyi yapiyorsunda, bunlar devrin adami, bitirirler sizi, ülkede hukuk yok zaten , bu ülkede hakkini arayanlar ne durumda göruyoruz. InsAllah bu hainlere gereken cezayi kesersiniz, IOH da unutmayin, o daha beterini yapti, yaklasik 30 futbolcudan komisyon aldi , onunda pesini birakma
Ozgur ata 1 yıl önce
Bak kardes, iho’ya ve Usta’ya biz de kizginiz ama iftira atmayalim, delilin var mi iho’nun komisyon aldigina?
tsclup 1 yıl önce
Tsclup larda satılan ürünlerın kalıtesı ve modellerı cakmalardan daha kotu. Model ve kalıte calısma yapılması lazım

Gelişmelerden Haberdar Olun

@