Trabzonspor o karara itiraz edecek

Trabzonspor, Aytemiz Alanyaspor karşılaşmasında gördüğü kırmızı kart sonrası 2 maç ceza alan Abdulkadir Parmak için Tahkim Kurulu'na itirazda bulunacak.

Trabzonspor 17.11.2019, 09:19
Trabzonspor o karara itiraz edecek

Trabzonspor'un orta saha oyuncusu Abdulkadir Parmak, Alanyaspor karşılaşmasında gördüğü kırmızı kartla 2 maç ceza almıştı.

Karadeniz ekibi, PFDK'nın bu kararını Tahkim'e götürecek. Bordo-mavililer cezanın 1 maça inmesini istiyor. Bu gerçekleşirse Galatasaray maçında sahada olabilecek.

.Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (8)
Özer 2 yıl önce
Kesinlikle olmaz çünki iki hafta sonra yahudi takımıyla oynayacağız
Alihan 2 yıl önce
Ulan 1 mac ceza bile olmaz haksiz kart gordu adam cumle alem soyledi utanmaları da yok
Okan ağca 2 yıl önce
Vida gazi antep maçında direk kırmızı kart gördü ve 1 maç verdiler kadirin haksiz di bence 1 maç bile ağırdır
Mantıklı 2 yıl önce
Bir kaç gün önce yazmıştım Parmak için Tahmin’e gidilmeli diye. Neden herhangi bir adım atılmadı şimdiye kadar? Sezonun ilk yarısının bitmesini bekliyorsunuz? Istanbul takımları ceza açıklanınca hemen itirazda bulunuyorlar. Ya siz?
Şehzade 2 yıl önce
Bu zamana kadar beklemek hatan zaten haksız atıldı utanmazlar bir 2 maç ceza veriyor
takım taraftarı 2 yıl önce
Ne zaman itiraz etmeyi düşünüyorlar acaba galatasaray maçından sonra mı. Birte yönetim karar almış Başkan ve yöneticilerin yediği cezaları kulübün kasasından ödenecek. Helal olsun sizlere be taraftar forma alsın kombine alsın almayınca çıkıp böyle taraftarlık olmaz deyin sonra da siz ceza alın ve bu paraları bu milletin hatta cepinden ancak bir bilet parası olan taraftardan alın. Yazıklar olsun size acaba siz bu takıma ne verdiniz çok merak ediyorum.
Reca 2 yıl önce
Şahsı için söylediği sözlerden dolayı ceza aldı ise cebinden ödesin ama Trabzonspor u düşünerek konuşup cebinden yüksek meblağlar öderse ve gücü yoksa kimse hakkımızı savunamaz bu da biline.
tsat 2 yıl önce
GS o işi halleder.2 maç ceza kesinleşir.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@