Trabzonspor N'Doye'den ne kadar kazanacak?

Trabzonspor Hull City'den aldığı ancak beklenen performansı sergileyemeyen Dame N'Doye'yi İngiltere ekibi Sundrland'a kiraladı. Bordo Mavili kulüpten Kamupyu aydınlatma platformuna yapılan açıklamada İngiliz kulübün bu transfer için 1 Milyon 400 Bin Euro

Trabzonspor 14.01.2016, 19:17
Trabzonspor N'Doye'den ne kadar kazanacak?

Trabzonspor Hull City'den aldığı ancak beklenen performansı sergileyemeyen Dame N'Doye'yi İngiltere ekibi Sundrland'a kiraladı.

Bordo Mavili kulüpten Kamupyu aydınlatma platformuna yapılan açıklamada İngiliz kulübün bu transfer için 1 Milyon 400 Bin Euro ödeyeceği belirtildi.

KAP'a yapılan açıklamada "Profesyonel Futbolcumuz Dame N'Doye'nin Sunderland AFC'ye 30.06.2016 tarihine kadar geçici transferi konusunda anlaşma sağlanmıştır. Anlaşmaya göre; Sunderland AFC Kulübümüze 1.400.000.-EUR ödeyecektir" ifadelerine yer verildi.

Yorumlar (6)
fatih bursadan 5 yıl önce
Sukur Namazi kilicam ekstradan bursadan sevgilerle hafta sonu stadayiz.
Omrylmz 5 yıl önce
İste yoneticilik budur bu takimin basina iho gibi iki koyunu gudemeyecek adamlari bela edip bu kulubun yillarini ve paralarini carcur edenlerden insallah en kisa surede bu kulup kurtulur
ahmet koç 5 yıl önce
bu adam bizi kanser edecekti, yakında sunderlandlileri kanser eder...
Fatih 5 yıl önce
Yarım sezon için ligde hiçbir varlık gösterememiş Dame N'doye'yi sezon sonuna kadar 1.4 milyon euroya kiralamak gerçekten çok büyük bir başarı oyuncuların ücretlerinde yapılan revize çalışmaları ise takdir ediyorum.Yönetimin gerçekçi olup igin ikinci yarısına dair hiçbir beklenti içine girmeden sadece gençlere şans vererek bu sezonu kapatmaları lazım taraftarda çenesini kapatsın seneyi beklesin.Şimdi yapilacak olan her transfer sezon sonunda gelecek hoca tarafindan beğenilmeyecek yerine oyuncu isteyecek o yüzden hiç transfer yapmamak lazım.Sadi hocayla devam edip sezon sonu iyi bir hocayla onun isteyeceği oyuncuları transfer ederek iyi bir takım oluşturmak lazım.Taraftar da biraz çenesini kapatıp destek olsun.
Ensar Koca 5 yıl önce
Bravo, boşluğu şimdi Beşir doldurur
Bordo mavi 5 yıl önce
NDOYE nin maaşını kim ödeyecek. Trabzonspor. Tane bedelsiz. Sadece bizim yerimize maaşı Sunderland ödeyecek

Gelişmelerden Haberdar Olun

@