banner491

Trabzonspor N'Doye'den ne kadar kazanacak?

Trabzonspor Hull City'den aldığı ancak beklenen performansı sergileyemeyen Dame N'Doye'yi İngiltere ekibi Sundrland'a kiraladı. Bordo Mavili kulüpten Kamupyu aydınlatma platformuna yapılan açıklamada İngiliz kulübün bu transfer için 1 Milyon 400 Bin Euro

Trabzonspor N'Doye'den ne kadar kazanacak?

Trabzonspor Hull City'den aldığı ancak beklenen performansı sergileyemeyen Dame N'Doye'yi İngiltere ekibi Sundrland'a kiraladı.

Bordo Mavili kulüpten Kamupyu aydınlatma platformuna yapılan açıklamada İngiliz kulübün bu transfer için 1 Milyon 400 Bin Euro ödeyeceği belirtildi.

KAP'a yapılan açıklamada "Profesyonel Futbolcumuz Dame N'Doye'nin Sunderland AFC'ye 30.06.2016 tarihine kadar geçici transferi konusunda anlaşma sağlanmıştır. Anlaşmaya göre; Sunderland AFC Kulübümüze 1.400.000.-EUR ödeyecektir" ifadelerine yer verildi.


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
fatih bursadan
fatih bursadan - 4 yıl Önce

Sukur Namazi kilicam ekstradan bursadan sevgilerle hafta sonu stadayiz.

Omrylmz
Omrylmz - 4 yıl Önce

İste yoneticilik budur bu takimin basina iho gibi iki koyunu gudemeyecek adamlari bela edip bu kulubun yillarini ve paralarini carcur edenlerden insallah en kisa surede bu kulup kurtulur

ahmet koç
ahmet koç - 4 yıl Önce

bu adam bizi kanser edecekti, yakında sunderlandlileri kanser eder...

Fatih
Fatih - 4 yıl Önce

Yarım sezon için ligde hiçbir varlık gösterememiş Dame N'doye'yi sezon sonuna kadar 1.4 milyon euroya kiralamak gerçekten çok büyük bir başarı oyuncuların ücretlerinde yapılan revize çalışmaları ise takdir ediyorum.Yönetimin gerçekçi olup igin ikinci yarısına dair hiçbir beklenti içine girmeden sadece gençlere şans vererek bu sezonu kapatmaları lazım taraftarda çenesini kapatsın seneyi beklesin.Şimdi yapilacak olan her transfer sezon sonunda gelecek hoca tarafindan beğenilmeyecek yerine oyuncu isteyecek o yüzden hiç transfer yapmamak lazım.Sadi hocayla devam edip sezon sonu iyi bir hocayla onun isteyeceği oyuncuları transfer ederek iyi bir takım oluşturmak lazım.Taraftar da biraz çenesini kapatıp destek olsun.

Ensar Koca
Ensar Koca - 4 yıl Önce

Bravo, boşluğu şimdi Beşir doldurur

Bordo mavi
Bordo mavi - 4 yıl Önce

NDOYE nin maaşını kim ödeyecek. Trabzonspor. Tane bedelsiz. Sadece bizim yerimize maaşı Sunderland ödeyecek

banner441

banner472