Trabzonspor Muhammet'i Kiraladı mı?

Trabzonspor’da devre arası transferinde forvet mevkiine yapılacak takviye için gündemin ilk sırasında yer alan Gaziantepsporlu Muhammet Demir’in transfer görüşmeleri hakkında Futbol Koordinatörü Yılmaz Büyükaydın Haber61 Spor Servisine açıklamalarda bulun

Trabzonspor 19.01.2016, 11:23
Trabzonspor Muhammet'i Kiraladı mı?

Trabzonspor’da devre arası transferinde forvet mevkiine yapılacak takviye için gündemin ilk sırasında yer alan Gaziantepsporlu Muhammet Demir’in transfer görüşmeleri hakkında Futbol Koordinatörü Yılmaz Büyükaydın Haber61 Spor Servisine açıklamalarda bulundu.

Birçok takım Muhammet’i istiyor

Muhammet Demir’in kiralanması gibi bir durumun söz konusu olmadığını dile getiren Büyükaydın, "transfer görüşmemiz olumlu şekilde sürüyor." dedi.

Başka kulüplerinde oyuncuya talip olduğunu belirten Büyükaydın, "devre arası transfer yapmak zorlu bir süreç. Muhammet konusunda görüşmelerimiz devam edecek. Kendimize göre en uygun şartların oluşması için çaba gösteriyor ve transferi olumlu anlamda bitirmek istiyoruz" ifadelerini kullandı.

Transfer haftasonu netleşir

Futbol Koordinatörü Yılmaz Büyükaydın, Muhammet Demir’in transferinin olumlu ya da olumsuz hafta sonu biteceğini düşündüğünü sözlerine ekledi.

Haber : Tuncay Lakot

Yorumlar (6)
murat 5 yıl önce
Bu oyuncuyi alana kadar alt yapidan gelen oyunculara sans verilmelidir zaten bizim icin bu sezon bitti yeniden yapilanmaya gidilmelidir bu kadroda trabzon lu oyuncu sayisi arttirilmalidir
fatih 5 yıl önce
transfer faln yapilmiycak
oktay atalı 5 yıl önce
hiç inandırıcı değil kıvırmada iho yu geçtiniz oynatin gençleri o forma 4 olur
Hilay ve Tuncay Yelkenci 5 yıl önce
Bu çocuk Trabzonspor da OYNAYAMAZ , zira kendisi zaten Trabzonlu, malesef Trabzonlular hiçbir zaman kendi Memleketine faydali olamaz.
Hasan Hergün 5 yıl önce
Bizim Taraftarlar herkesten daha iyi bilirler zaten.Şimdiden istenmeyen adam oldu.Stada gitmeyin, forma almayin ve hep boş boş konuşun çakma Taraftarlar.
Musa semiz 5 yıl önce
Muhammet demir iyi ve genç bir forvet arkasında iyi biri oynarsa cok faydalı olur

Gelişmelerden Haberdar Olun

@