banner491

Trabzonspor Muhammet'i Kiraladı mı?

Trabzonspor’da devre arası transferinde forvet mevkiine yapılacak takviye için gündemin ilk sırasında yer alan Gaziantepsporlu Muhammet Demir’in transfer görüşmeleri hakkında Futbol Koordinatörü Yılmaz Büyükaydın Haber61 Spor Servisine açıklamalarda bulun

Trabzonspor Muhammet'i Kiraladı mı?

Trabzonspor’da devre arası transferinde forvet mevkiine yapılacak takviye için gündemin ilk sırasında yer alan Gaziantepsporlu Muhammet Demir’in transfer görüşmeleri hakkında Futbol Koordinatörü Yılmaz Büyükaydın Haber61 Spor Servisine açıklamalarda bulundu.

Birçok takım Muhammet’i istiyor

Muhammet Demir’in kiralanması gibi bir durumun söz konusu olmadığını dile getiren Büyükaydın, "transfer görüşmemiz olumlu şekilde sürüyor." dedi.

Başka kulüplerinde oyuncuya talip olduğunu belirten Büyükaydın, "devre arası transfer yapmak zorlu bir süreç. Muhammet konusunda görüşmelerimiz devam edecek. Kendimize göre en uygun şartların oluşması için çaba gösteriyor ve transferi olumlu anlamda bitirmek istiyoruz" ifadelerini kullandı.

Transfer haftasonu netleşir

Futbol Koordinatörü Yılmaz Büyükaydın, Muhammet Demir’in transferinin olumlu ya da olumsuz hafta sonu biteceğini düşündüğünü sözlerine ekledi.

Haber : Tuncay Lakot


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
murat
murat - 4 yıl Önce

Bu oyuncuyi alana kadar alt yapidan gelen oyunculara sans verilmelidir zaten bizim icin bu sezon bitti yeniden yapilanmaya gidilmelidir bu kadroda trabzon lu oyuncu sayisi arttirilmalidir

fatih
fatih - 4 yıl Önce

transfer faln yapilmiycak

oktay atalı
oktay atalı - 4 yıl Önce

hiç inandırıcı değil kıvırmada iho yu geçtiniz oynatin gençleri o forma 4 olur

Hilay ve Tuncay Yelkenci
Hilay ve Tuncay Yelkenci - 4 yıl Önce

Bu çocuk Trabzonspor da OYNAYAMAZ , zira kendisi zaten Trabzonlu, malesef Trabzonlular hiçbir zaman kendi Memleketine faydali olamaz.

Hasan Hergün
Hasan Hergün - 4 yıl Önce

Bizim Taraftarlar herkesten daha iyi bilirler zaten.Şimdiden istenmeyen adam oldu.Stada gitmeyin, forma almayin ve hep boş boş konuşun çakma Taraftarlar.

Musa semiz
Musa semiz - 4 yıl Önce

Muhammet demir iyi ve genç bir forvet arkasında iyi biri oynarsa cok faydalı olur

banner441

banner472