Trabzonspor-Molde maçı biletleri satışa çıkıyor

Trabzonspor Molde maçı biletleri satışa çıkıyor. İşte detaylar...

Trabzonspor 31.07.2021, 12:44 31.07.2021, 15:47
Trabzonspor-Molde maçı biletleri satışa çıkıyor

Trabzonspor'un 5 Ağustos'ta Molde ile yapacağı UEFA Konferans Ligi maçı biletleri satışa çıkıyor.

Bordo mavili Kulüpten yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi;

"UEFA Konferans Ligi 3. ön eleme turu ilk maçında 5 Ağustos Perşembe günü saat 20.30’da Medical Park Stadyumu’nda Molde FK ile oynayacağımız maçın biletleri satışa çıkıyor.

Bilet fiyatlarımız şu şekilde belirlenmiştir

Vip Platinum 1000 TL

Vip Gold 800 TL

Vip Silver 600 TL

Batı 500 TL

Doğu 350 TL

Fırtına 200 TL

Kale Arkası 150 TL

Misafir Takım 150

Bugün saat 14.00’de Passolig gişeleri, Passo Uygulama ve passo.com.tr’den satışa sunulacak elektronik biletler, sadece Trabzonspor passolig kartlar ile satın alınabilecektir. Ayrıca kağıt bilet uygulamasının da olacağı müsabaka için bu biletler de www.passo.com.tr, Passo Uygulama üzerinden PDF bilet olarak; Akyazı Şenol Güneş Kompleksi gişeleri ve Atatürk Alanı Passolig gişelerinden satın alınabilecektir. Engelleri biletleri ise Atatürk Alanı’ndaki Passolig gişelerinden temin edilecektir. Medical Park Stadyumu’nun %50 kapasitesi oranında satışa sunulacak biletlerde HES kodu kontrolü yapılacaktır.

Bilet alacak taraftarlarımızın dikkat etmesi gereken hususlar şu şekildedir:

- Bir taraftar farklı TC Kimlik numaraları girerek 5 (beş) bilet alma hakkına sahiptir. Her taraftarın HES kodu olması zorunludur.

- Seyircilerin müsabakaya girerken, müsabaka sırasında ve müsabaka sonrasında COVID-19 kapsamında alınan kurallara uyma zorunlulukları vardır.

- Tüm seyircilerin maske takma zorunluluğu vardır.

- Maç, sosyal mesafe kurallarına göre ayarlanan oturma düzeni ile gerçekleşecektir.

- E-Bilet uygulamasının zorunlu olduğu ve hem elektronik bilet hem de kağıt biletle giriş yapılan müsabakalarda başkası adına düzenlenmiş elektronik kart ile müsabakaya girerek kartını başkasına kullandıran kişiler hakkında 6222 sayılı kanunun 15. maddesi hükümleri çerçevesinde cezai işlem yapılacaktır. Bu kişiler hakkında ayrıca seyirden men cezası uygulanacaktır. Bu sebepten ötürü taraftarlarımızın herhangi bir cezaya maruz kalmamaları için başkasına ait elektronik kart (PassoLig) ile müsabakalara girmemeleri ve kendi elektronik kartlarını başkalarına kullandırmamaları gerekmektedir.

- 7 yaş ve üzeri için Passolig Kart ve bilet zorunludur. 7 yaş altı çocuklar ebeveynleri ile karşılaşmaya giriş yapabilirler.

- Gişe çalışma saatleri hafta içi 09:00-18:00, hafta sonu 09:00-18:00 saatleri arasındadır. Maç günü gişeler karşılaşmanın ilk yarısının sonuna kadar açık kalacaktır.

- Kapı açılış saatlerine Trabzon Emniyet Müdürlüğü karar vermektedir. Aksi bir durum olmadığı taktirde maçtan iki saat önce kapılar açılır.

HES kodu nasıl alınır? (TC Vatandaşları)

1- HES uygulamasında ana sayfa açılır

2- HES KODU OLUŞTURMA ekranına geçiş yapılır.

3- "HES KODU OLUŞTUR" bölümünün altında "Yeni Kod Ekle" butonuna basılarak kod oluşturulur.

4- "Yeni Kod Ekle" butonuna basıldıktan sonra açılan ekranda HES kodu için süre seçilir ve istenirse isim verilebilir.

5- Oluşturulan HES kodu bilet alımı sırasında, atama ekranında HES kodu alanına girilir, TC kimlik numarası ile eşleşme yapılır ve maç biletiniz tanımlanarak ödeme adımına geçilir.

HES kodu nasıl alınır? (Diğer Ülke Vatandaşları)

Aralarda boşluk olacak şekilde HES (PASAPORTTA YAZAN UYRUK) (PASAPORT NO) (DOĞUM YILI) (SOYISIM) yazılarak 2023'e SMS gönderilerek HES kodu alınabilir.

Ayrıca; yurtiçi GSM operatörüne ait numarası bulunmayan yabancı kişiler için pasaport bilgileri ile HES yazıp aralarında boşluk bırakarak sırasıyla uyruk, pasaport seri numarası, doğum yılı ve soyadı yazdıktan sonra +90555 944 3821’e SMS göndererek HES Kodu alınabilir."

Trabzonspor-Molde maçı biletleri satışa çıkıyorTrabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (6)
Malatyalı 2 ay önce
Arkadaşlar nerdeyse 2 senedir taraftar yok gelir yok bence ucuz bile olmuş tabiki bize göre pahalı ama bırakalım parası olanlar kulübe katkı sağlasın taraftar olarak transfer istiyoruz iyi topçu alın diyoruz bunlar bedava olmuyo inşAllah parası olanlar bütün biletleri alırda kulübün kasasına para girer
agnostik 2 ay önce
Sadece zenginlere tribünden maç futbol izleme zevki sunmuşlar. Trabzonspor, paraya karşı emeğin sembolü değil miydi?
Ahmet61 2 ay önce
Biletler gayet iyi fiyatlarda
Hurdacı 2 ay önce
Bombalar patladı,şimdi masrafları çıkarma zamanı.Sanırım yarı kapasite bile dolmaz.
HAKİKAT 2 ay önce
misafir takım taraftarına 150 tl, şehrin taraftarına da en ucuz bilet 150 tl! yok yaw bu camiayı yönetenlerin kafası iyice bulanmış!!! yapsana 100-200-300 tl millet maçı seyretsin, 600,800, 1000 tl ye bilet mi olur, rakip Barselona değil, mantıklı akıllı olun biraz!!
Haçkalı 2 ay önce
Demiyorsun ki pandemi şartlarında zaten %50 seyirci alınacak, bırak da cebi dolu gurbetçi vatandaşlarımız biraz pahalıya bilet alsınlar da kulübe biraz katkı olsun.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@