Trabzonspor Milan maçı iptal!

Trabzonspor'un mecburiyet sebebiyle karşılaşılacağı Milan hazırlık maçı iptal etti.

Trabzonspor Milan maçı iptal!
banner432

Haber61 Spor Servisi

Trabzonspor'un önceki yılın başında Milan'dan kadrosuna kattığı Juraj Kucka'nın transferindeki anlaşmaya göre bordo mavililer İtalyan ekibiyle hazırlık maçı yapması mecburiyeti bulunuyordu.

Hazırlık maçının gelirlerinin de Milan'a verileceği şeklinde yapılan anlaşma gereği maçın 2 yıl içinde oynanması gerekiyordu. Geçen yıl oynanmayan maçın bu sene hazırlık döneminde gerçekleşmesi beklenirken Trabzonspor'dan yeni bir hamle geldi.

Milan'ın maçı oynanmasını istediği tarihlerde Trabzonspor'un Süper Lig maçlarının başlayacağından ötürü bordo mavili ekip hazırlık maçını iptal etti. Trabzonspor'un, önceki yönetim tarafından yapılan bu anlaşmayı da mahkemeye taşıyarak anlaşma hükümlerinden kurtulmaya çalışacağı belirtildi.

Güncelleme Tarihi: 10 Temmuz 2019, 11:07

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
?
? - 2 ay Önce

mahmekede sıkıntıya ne gerek var???? bu yılki hazırlık maçlarından biri o maç olsun olsun bitsin....acaba tarihi milanmı belirliyor ??? ne olursa olsun oyna geçsin gitsin.....maçlar başlamadan oynayın yaw....

?
? @? - 2 ay Önce

tarihi onlar belirliycekse söylersin adamlara maçlar başlamadan oynayalım diye olur biter....mahkemeye ne gerek var......

DUMANOĞLU
DUMANOĞLU @? - 2 ay Önce

haberde yazıyor, tarihi onlar belirliyor ve lig maçlarının başladığı döneme denk geliyor diye iptal ediyoruz... fatura kesilirse bununla ilgili iho ya gönderin...

yasar
yasar @? - 2 ay Önce

hatta istanbul da oynansa iyi bir hazırlık ile o para kazanılırdı.

Furkan
Furkan - 2 ay Önce

Muharrem' in yaptığı sözleşme bu kadar olur işte dünya tarihinde görülmüş mü böyle bir madde ...

baksoy
baksoy - 2 ay Önce

Nedir önceki yönetimden başımıza aldığımız belalar ? Antrenörlere ödenen anlamsız tazminatlar ? Acaba o yönetimlerde yer alanlar hiç vicdan azabı duyuyor mu ?

Hakan S.
Hakan S. - 2 ay Önce

Bu şey gibi olmuş..satılan mal geri alınır ama zorluk çıkarırız..Velhasıl kelam kulübün boş işlerle uğraşmaması gerekli.

ali selim
ali selim - 2 ay Önce

milan gibi bir takımla hazırlık maçı oynama fırsatı tepilirmi. ben bu işi çözemedim. anlayan beri gelsin.

banner421