Trabzonspor Marşı Beste Yarışması meclisten onay aldı!

Ortahisar Belediyesi kasım ayı meclis toplanmtısında "Trabzonspor Marşı Beste Yarışması" gündeme geldi.

Trabzonspor 06.11.2019, 14:24 06.11.2019, 15:39
Trabzonspor Marşı Beste Yarışması meclisten onay aldı!

Ortahisar Belediyesi ile Trabzonspor kulübü ortaklaşa düzenlediği "Trabzonspor Marşı Beste Yarışması" meclisten onay aldı.

Beste yarışması ve diğer şartlar Ortahisar Belediyesi Plan ve Bütçe Komisyonu tarafından onay aldı.

Yarışmaya müracaatlar 25 Kasım- 16 Aralık 2019 tarihleri arasında Ortahisar Belediyesi'nin Trabzon Tarih Müzesi'ne yapılabilecek. Yarışmanın finali 16 Ocak 2020 tarihinde Karadeniz Teknik Üniversitesi (KTÜ) Atatürk Kültür Merkezi'nde saat 18.00'da taraftar gruplarının katılımıyla gerçekleştirilecek. Finale kalan 6 eser, TRT Çok Sesli Korosu tarafından seslendirilecek. Yarışmaya katılan eserler, içinde Trabzonspor'un efsane futbolcularının ve gazetecilerin yer aldığı 13 kişiden oluşan jüri tarafından değerlendirilecek.

Yarışmaya katılım şartları şu şekilde belirlendi:

Yarışmacılar eserin kendilerine ait olduğunu Ortahisar Belediyesi tarafından hazırlanan belgeye imza atarak beyan etmiş olacağından şartnameyi de kabul etmiş sayılacak. Her yarışmacı en fazla iki eserle yarışmaya katılabilecek. Seslendirilmiş CD veya flash ile de müracaat edilebilecek. Yarışmaya katılacak eserlerin hiçbir yayın kuruluşunda yayınlanmamış olması gerekiyor. Ödül alan eserler Ortahisar Belediyesi tarafından belirlenen orkestra ve sanatçılar tarafından seslendirilebilecek. Dereceye giren ilk üç eser ile mansion ödülü alan üç eserin yayın ve telif hakları Trabzonspor A.Ş. ve Ortahisar Belediyesi'ne ait olacak. Başvuralar şahsen yapılacak. Posta veya kargo aracılığıyla yapılan başvurular kabul edilmeyecek.

BİRİNCİYE 30 BİN TL ÖDÜL

Yarışmada birinciye 30.000 TL, ikinciye 15.000 TL ve üçüncüye de 10.000 TL para ödülü verilecek. Yarışmada 4.,5. ve 6. olanlara ise mansion ödülü olarak 2 Bin TL verilecek. Toplamda 61 bin TL ödül dağıtılacak.Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (3)
Fatih sağlam 2 yıl önce
Ahmet metin genç 61 bin lirayı kendi cebinden verecekmiş
Muhammet Ali Yılmaz 2 yıl önce
Çok komik :))))
Alp TÜRK 2 yıl önce
Riv riv riv Trabzon....oooooo Trabzon..... Ver 61 bin TL :)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@