7m

7m

hyundai

Trabzonspor maçı için özel çağrı yaptı: Tribünleri doldurun

Alanyaspor başkanı Hasan Çavuşoğlu taraftarına Trabzonspor maçına özel çağrı yaptı.

Trabzonspor 17.02.2022, 18:48
Trabzonspor maçı için özel çağrı yaptı: Tribünleri doldurun

Alanyaspor Başkanı Hasan Çavuşoğlu, ligde lider durumda bulunan Trabzonspor ile önemli bir maça çıkacaklarını belirterek taraftarın maça gelerek takımına destek vermesini istedi.
Her takımın sahaya puan veya puanlar için çıktığını belirten Başkan Çavuşoğlu, “Bizim için taraftarlarımızın maça gelerek takımımızı desteklemesi çok önemli. Sadece takımlarını desteklemelerini ve başka bir şeyle ilgilenmemelerini özellikle rica ediyoruz. Türkiye'nin en büyük kulüplerinden olan Galatasaray ile oynadığımız maçta bazı seyircilerin bizi üzen söylemleri oldu. Onların gerçek taraftarımız olmadığını biliyoruz. Bizim tribünlerimizde kesinlikle hiçbir takım veya futbolcu aleyhinde en küçük bir kötü söz söylenmesine karşıyız" dedi.


"Hoşgörü şehriyiz"
Alanya'nın turizmin başkenti ve bir hoşgörü şehri olduğunu hatırlatan başkan Çavuşoğlu, "Bugüne kadar en iyi şekilde misafirperverlik yaptık, bundan sonra da yapacağız. Saygı ve sevgi çerçevesinde hareket etmeliyiz. Trabzonspor da Türkiye'nin en önemli kulüplerinden biri. Rakip takımların konumları bizi ilgilendirmiyor. Bizim için Aytemiz Alanyaspor'un ne yapacağı önemlidir. Taraftarlarımızın da sadece kendi takımlarını desteklemelerini rica ediyorum. Tribünleri de doldurmalarını temenni ediyorum” diye konuştu.


Yorumlar (10)
dev 3 ay önce
ya bu ne hazımsızlık diğer maçlarda hiç bu açıklamalarınızı görmüyoruz. siz anadolu falan değilsiniz. hakemlerin sizlere yıllarca yaptıklarına daha çok hak veriyorum şimdi. yıkılın.
BU NE KİNDİR ARKADAŞ ??? 3 ay önce
Bizimle maçı olan kuzu bile olsa aslan kesiliyor. Bu arada geçen seneyi unutmadık. "Siz Şampiyon mu olacaksınız lan" deyip hakaretlerinizi tüm gazetelerde gördük.
Özgür ata 3 ay önce
Hepiniz ts düşmanısınız, kimse bana anadolu demesin, kardeş kulüp filan tanımam, hepsine bam bam bam. Kimsenin gözünün yaşına bakmayın
Yorumcu61 3 ay önce
kayseri adamdır
? 3 ay önce
galatasaray türkiyenin en büyük klüplerinden biri trabzonspor ise en önemli klüplerinden biri öylemi ???? sizin diliniz uzadı gereği yapılacaktır.......nokta......
haşim 3 ay önce
adamlar, ligin içinden geçmiş lideri ağırlıyorlar. doldurun stadı.
mehmet 3 ay önce
siz dolu trubune oynayin biz tek oynayalim . YENERIZ!!
COVANNİ 3 ay önce
TFF BIRAKSA KOMPLE DOLDURACAZ STADYUMLARINIZI DA BIRAKMIYOR. KAÇAK GÖÇEK ZORLA GİRİYORUZ.
kmkm 3 ay önce
BUNUN İÇİNDE BUYUK ZOR VAR .
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@