7m


7m

hyundai

Trabzonspor maaş bütçesini açtı

Trabzonspor'da 5 oyuncunun gidişi maaş bütçesinde 3.3 Milyon Euro'luk yer açtı

Trabzonspor 30.05.2021, 08:11
Trabzonspor maaş bütçesini açtı

Trabzonspor geçtiğimiz günlerde kiralık sözleşmesi biten Afobe, Baker ve Marlon ile birlikte Kamil Ahmet Çörekçi ve Hosseini’yle de yollarını ayırmıştı. Bordo-Mavili takım bu oyuncuların gidişi ile maaş bütçesini rahatlattı.

Bordo-Mavililer kiralık sözleşmeleri biten Afobe, Baker ve Marlon’un yanı sıra kontratları sona eren Kamil Ahmet Çörekçi ve Hosseini’yle de yollarını ayırmıştı. Bu 5’linin gidişi sonrası maaş bütçesinde 3.3 milyon Euro bütçe açıldı.

Afobe geçtiğimiz sezon 1.3milyon Euro alırken, Baker 700 bin Euro, Marlon 480 bin Euro’ya oynamıştı. Hosseini’nin maaşı 600 bin Euro ve Kamil Ahmet’in ise 3 milyon TL idi.


Yorumlar (13)
Ali kemal 1 yıl önce
Vay be beni de bir sene oynatsalar..birşey vermeden 1.3 milyon euro cebe at git
Sürmeneli Kel Şeytan 1 yıl önce
Berat-Hamsik-Bakasetas orta sahasını izlemek nasip olur umarim
Dracu 1 yıl önce
Yanlis hesap
Gervinho 1,5 mil, Peres 1,2 mil cektiğin zaman eder 600bin
Erdem 1 yıl önce
UEFA kriterleri bazı giderleri katmıyor transfer yasağına. Yanlış bilmiyorsam ve bir örnek verirsem, menajerlik masrafları örneğin. Transfer yasağına etki etmeyen birçok gideri kulüpler bu şişiriyorken gider gözükenleri gizliyor. Menajerlik masrafı gider sayılmadığı için sırf bu yüzden cinconlar menajere oyuncu kadar ücret ödedi. El altından menajer bu parayı oyuncuya verdi. Türk kulüpleri her yasağı nasıl delerim peşinde. Bana kalsa statları kulüpler yapmalı devlet değil. Kulüpler gelirlerinin %60 ı ile transfer yapmalı kural gereği değil kendileri bu kararı almalı. Stadı devlet yapar daha çimini kulüp düzeltemez.
İmza paraları bütçeden değil mi? 1 yıl önce
Maaşlardan artan 600 bin euro ama imza paraları? Peres yıllık 500 bin euro alacak ve 5 oyuncudan elde edilen para 2 oyuncuya verildi, ya forvete ya orta sahaya nasıl bütçe açılacak?
Harun 1 yıl önce
Kısa vadede basari için tecrübeli ve iyi oyuncular almak gerek, gayret normal bütçenin açılması. Ayrıca, genç oyuncular da yanlarında tecrübeli kişiler olunca daha iyi oynarlar. Eğer hamsik gelirse seneye berat'ın performansının nasıl artacağını görürsünüz.
Araklı 1 yıl önce
Gelen iki kişi bu bütce den fazlasını aldı götürdü. ????
Yazık günah 1 yıl önce
Afobe 1,3 milyon euro. dile kolay, tabir-i caizse dünya para. Kim niye getirmiş bunu takıma anlamam ki. Onca paraya yazık olmuş.
Ali okyay 1 yıl önce
Hem kaliteli hem tecrübeli oyuncu ucuza alınmıyor.. Aç tecrübesiz oyuncu çok daha pahalı.. Vede tecrübesiz oyuncu larla şampiyon olunmuyor.. Gelen 2 oyuncu kalite.. Direkt sahaya sürersin.. Fb bjk ile oynarken sen değil o zaman onlar senden korkar sana önlem alır.. Gerçek ts tarftarı kaliteli takım ister.. Ts transferine burun kıvıranlar muhalefet edenler ya tslu değil yada içimizdeki hastalık lı muhalefet.. Düşman başına artık gına geldi.. Ucuz oyuncu alıncada akşam pazarı der bu istemezükçüler.. Bi bitmediniz gittiya.. Eze eze şampiyon olucaz zamanı geldi...
Ahmet H.Müftü 1 yıl önce
Ligler farklı. Transfermarket verisine göre Uğurcan Türkiye de 19 m E gözüküyorsa Avrupa da en az 25 m E demektir. Paniğe gerek yok. Onyekuru Fransada 7 gözüküyorsa Türkiyede en fazla 4-5 mE dur. Bence her zamanki gibi başkana güvenelim. Minimum 23-24 milyon Eurya Uğurcan’ı Monako dışı bir takıma verir. 4 m E a da Onyekuru’yu Monako’dan alır.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@