7m


7m

hyundai

Trabzonspor Listeyi yayınladı! İşte genel Kurula katılacak üyeler

Trabzonspor Genel Kurul’a katılacakların listesini yayınladı.

Trabzonspor 04.06.2021, 17:39 04.06.2021, 17:56
Trabzonspor Listeyi yayınladı! İşte genel Kurula katılacak üyeler

Trabzonspor, 30 Haziran’da yapılması planlanan Olağan Genel Kurul’a katılma hakkı olan üyelerin listesini yayınladı.

Bordo mavili kulüpten yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi;

“Kulübümüzün 21 Haziran 2021 Pazartesi günü saat 12.00’de Trabzonspor Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri yönetim binasında, çoğunluk sağlanamadığı takdirde ikinci toplantının aynı gündemle 30 Haziran 2021 Çarşamba günü saat 11:00’de KTÜ Prof. Dr. Osman Turan Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilecek olan Olağan Genel Kurul Toplantısına katılma hakkı bulunan kesin üyelerimizin listesi aşağıdaki gibidir.”

LİSTEYİ GÖRMEK İÇİN TIKLATIN


Yorumlar (4)
Mavi 1 yıl önce
Başkan , hamsik 1 - 1.5 arası gelir oynarsa transferi olur fakat yazılanlara göre 2.5 euro istiyormuş transfer etmesende olur gerek yok bu kadar para verilmez....ligde sosa şilecifb ayrılacak gibi veya biglia 1 , 1.5 milyon a oynar ts da iş yaparlar....
Tursun 1 yıl önce
kongreyi ısısı zıvırı bırakın bu ülkede dün el birliğiyle şike aklanmıştır suçunu itiraf edenlerbile çıkıp hava atmıştır iktidar yalakaliği yapmayın yazık bir hukukçu olarak utanç duydum utanmasalaŕ trabzonun yaptı diyecekler ne diyim ADALETIN OLMADIĞI YERDE ILAHİ ADALET DEVREYE GİRER
Kadir 1 yıl önce
Aklama yok sevgili kardeşim. Mümkün değil. Birleşmiş milletlerden karar çıkartsalar bile nafile. Şikeden aklanabilmek için Trabzonsporun rızasını almaları gerektiğini hepsi çok iyi biliyor. Bunun da yolu belli.
Kadir 1 yıl önce
Arkadaş, yine fıkralık olduk. Onbinden sonraki üye numaraları yirmi bine kadar '1' lie başlıyor. Adam 10000 isim arasında kendi ismini arayacak. 1...3 yazacağına 13..3 yazsan daha kolay olmazmıydı.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@