alexa metrics

banner536

Trabzonspor Kurullarından flaş açıklama

Trabzonspor kurullarından ortak açıklama.

Trabzonspor 18.12.2020, 12:33 18.12.2020, 12:40
Trabzonspor Kurullarından flaş açıklama

Trabzonspor'da Divan Başkanlık Kurulu Başkanı Ali Sürmen, İstişare Kurulu Başkan Vekili Erol Tuna, Denetim Kurulu Başkanı Mahmut Ören, Disiplin Kurulu Başkanı Haluk Gençosmanoğlu , Sicil Kurulu Başkanı Osman Çavuşoğlu,  Arşiv ve Müze Kurulu Başkanı Mehmet Salih Uzun bir araya gelerek açıklama yaptılar.

Yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi;

"Bugüne değin Türk futbolunda sayısız başarılara imza atan Trabzonspor, zaman zaman başarısızlıklar yaşasa da bunları bertaraf etme kararlılığını göstermiştir. Ekonomik sıkıntıya düşen kulübümüz borcunu yeniden yapılandırmış ve geçen sezonu belki şampiyon tamamlayamamış, ancak ligi ikinci sırada bitirmiştir. Türkiye Kupasını da kazanmıştır. Karadeniz Fırtınası, tarihine bakıldığında her sezona başarı parolasıyla başladığı gibi 2020-2021 sezonuna da aynı şekilde başlamıştı.

Ancak ligde oynadığı 12 maçta 14 puan toplamış,kupada da elenmiş bir takım görüntüsü vermesi başta yönetim kurulu ve taraftarlarımız olmak üzere hepimizi üzmüştür. Bu üzücü dönemlerde kurullar ve camia olarak bizlere düşen görev yıpratıcı, kısır çekişmelere fırsat vermeden, Trabzonspor felsefesi ve ruhuna yakışmayan bu görüntüyü bir an önce silmek için başta moral ve motivasyonu yüksek bütünleşmiş bir yönetim kurulu olmak üzere, tüm kurullarla birbirine kenetlenmek, teknik kadro, futbolcular ve taraftarlar olarak da felsefemizi ve ruhumuzu yeniden canlandırmak mecburiyetindeyiz. Bu doğrultuda içinde bulunduğumuz girdaptan kurtulacağımıza inancımız tamdır.

Bu arada Trabzonspor’un yapısına uygun, Sayın Özkan Sümer’in (10 Mayıs 1996 da Faruk Özak, 2000-2002’de ise Özkan Sümer, revize edip tekrar plan ve projelendirmiş) yıllar önce önerdiği Trabzonspor Koleji konusunda da  yeniden yapılan çalışmalar, yönetim kurulunun takdirine sunulup konunun geliştirilmesi yönünde değerlendirme yapılması bordo-mavili camianın menfaatine olacaktır.

Ayrıca Divan Kurulu’nun önerisi şeklinde Cumhurbaşkanlığı ve Futbol Federasyonu Başkanlığı’na sunulan Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün ‘’Ben sporcunun zeki, çevik aynı zamanda da ahlaklısını severim’’ şeklindeki veciz ifadesinin tüm statlara yeniden yerleştirilmesinin futbola yeni bir soluk getireceği görüşündeyiz."
 


Yorumlar (33)
Kazım 1 yıl önce
Ağaoğlu kulübü batırıyor siz uyumaya devam edin. Sat iyi 3 futbolcuyu al 19 tane işe yaramaz, kimse ye sorma kafana göre iş yap. 40 yıldır futbol izlerim bu kadar kötü kadro görmedim. Giden paralar sahi bu sıradan futbolculara mı gitti. Doğru her kes sussun size göre, sizin gibi Divan kurulu var ise, böyle başkanlarının çıkması normal dir. 20 tane genç alındı, nerede bu gençler, oynayanların bir tanesi işe yarar, diğerlerini 3.lig takımları bile oynatmaz. Siz Divan kurulu nerede yaşıyorsunuz, bir an önce ağaoğlundan bu kulübü kurtarmaya bakacağınıza, söylediklerinize bakın. Susun bari. Ertuğrul Doğan ve Mehmet Yiğit Alp lütfen istifa edin, bu duruma seyirci kalmayın.
Remzi 1 yıl önce
Ağaların cani sıkılmış pandemide bildiri yayınlamışlar, geçti borun pazarı sur eşeği nigdeye sayın sürmen...
Cimlagavali 1 yıl önce
Divan kurulu ne saçmalamış anlayan var mı? Boş lafa karnımız tok sayın divan üyeleri boş lafları zaten Ağaoğlu ve yönetimi hep söylüyor bize icraat gösterin bu faturayı kime keseceğiz geldiğimiz noktayı bu taraftar ve camia hak etmiyor bunun faturası birine kesilmesi lazım
Uyuz Tanju 1 yıl önce
Trabzonspor çöp ve katı atık toplama merkezi A.Ş Adres:Türkiye Trabzon Akyazı no:1
Hasan DOĞAN 1 yıl önce
Tabelayı stadların taş, tahta, demirden mutevellit betonlarına assan ne olur, asmasan ne olur. O tabelayı, İSTANBUL FUTBOL BARONLARININ boynuna asacaksın. Futbol kamuoyunda en görünür yer orası çünkü.
Ts 1 yıl önce
Sen ne anlatıyorsun arkadaş nerde işe yaramaz ruhsuz beceriksiz işi bitmiş çürümüş topçu varsa doldurdunuz takıma güzelim takımı bozdunuz geçen sezonki takım dan elinizde tutamayacağınız bir tane topçu vardı oda Sorloth gidecek olanlar belliydi zaten masias huseini costa Sorloth bunların yerlerine / Edgar Hugo bir tane obi nin yerine orta saha bir de Sorloth un yerine iyi bir forvet yapacağınız buydu harcadığın paraya bak sosa nın maaşı çok geldi sana Novak ın menajeri para istedi çok geldi şu yaptığın transferlere bir bakın Allah aşkına kaç tane Transfer tuttu sizin döneminiz de Novak Riza Çalımbay buldu getirdi Sosa eski yönetim getirdi wakame bir hafta oynar bir ay yoklara oynar ekuban inişli çıkışlı bir grafik bir Sorloth tuttu onu da kaç yıl gözlemlemişler geçmişi eski yönetime dayanıyor bir de çıkıp % 90 transfer başarısı diyorsunuz Allah aşkına buna kim inanır bir tek siz Geldiğiniz günden beri Altyapı da altyapı hani nerde daha doğru dürüst tesisin yok Amatörce oyuncu seçiyorsunuz kafanıza göre alt yapıdan bir tane ilk 11 de oynayacak oyuncun yok profesyonel bir ekiple bu işler olur şişirdiniz Hüseyin Türkmen diye bir adama katlandı bu takım geçen sezonun en kötüsü onlarca puan çöpe gitti onun yüzün den ikinci lig takımın da bile kadroya giremez torpilli olduğu belli A.Kadir ömür nasıl bir gelişim çalışması yapıldı bu adama çalışmamış çok ne görünüyor potansiyeli olabilir ama bu adamı kafasına göre takılsın rahat bırakmışsınız fizik yok kondisyon yok enerjisi 45 dk bacakların da güç yok şut çekemiyor zayıf cılız sert vuruş yapamıyor kornerden orta atmasınını bile beceremiyor bir omuzla yere yapışıyor topu aldıktan sonra ayakta kalışı 10/15 Sn kim çalıştırdı yatmış bu adam resmen yatmış medya nın poh poh laması başkanın poh poh laması la arkadaş bu gün dünyanın en iyi topçuları bile evlerin de tesis kurmuş kendilerini geliştiriyor burası Trabzonspor bu kulüp kimsenin babasının malı değil şu an ki takım da en az altı futbolcu kadro dışı sezon sonun da en az 10 futbolcu ile yollar ayrılmalı
Hasan 1 yıl önce
Masala karnımız yok. Kurduğunuz kadro fos. Yusufu satıp, Afobeler almak ihanettir
Cemal kuzu 1 yıl önce
Batuhan artaslani,diabate,afobe,baris özbek,baris atas,abdulkadir Özdemir,Hasan ücüncü,bilal,ahmetcanbaz,baykus,Marilon,plaza, bu adamlari futbolcu diye koca trabzonsporda oynatiniz forma verdiniz hic bir kücük takimda kadroya giremezler fatih atiki unutum yazmaya daha Cok var 50 yasinda adam daha iyiydi oynar bunlardan,trabzonspor suan ptt adayidir yazarken agliyorum
FURKAN 1 yıl önce
ADAMLARINIZ YÖNETİMDE YA KÜME DÜŞSEK DE UMRUNUZDA OLMAZ. FELSEFEYMİŞ CARTMIŞ CURTMUŞ GEÇİN BUNLARI HEPİNİZ HESAP VERECEKSİNİZ!
Hayrettin 1 yıl önce
Vaat değil icraat bekliyoruz. 35 yıldır verilen sözler yerlerde sürünüyor.. Bu insanları bir taraftan ümitlendirip diğer taraftan hüsrana uğratmak kabul edilecek boyutları aşmıştır. Her konunun ayrıntılı bir şekilde enine-boyuna değerlendirilmesi, vasıflı insanlarla taraftarın beklentileri doğrultusunda icraat yapılması, mazeretlerin artık rafa kaldırılması şahsi beklentimdir.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@