Trabzonspor kombinelerinde müthiş artış!

Trabzonspor Başkanı Muharrem Usta kombine sayılarını açıkladı.

Trabzonspor 09.03.2017, 14:19 09.03.2017, 15:08

Haber61 / Spor Servisi

Trabzonspor Başkanı Muharrem Usta taraftarların kombinelere ilgi gösterdiğini söyledi.


İşte Muharrem Usta'nın açıklamaları: "Trabzonspor’un 12500 kombinesi var. Bu önemli bir sayı.Galatasaray maçının biletleri satışa çıktığında kombineler de satışa devam ediyordu ve 1300 kombine satıldı. Tahmin ediyorum bu sayı gelecek hafta 17-18 bini bulacak. Biz yeni stat da sportif olarak iyi bir duruma geldi. Biz bunları iyi kullanarak Trabzonspor’a taraftarlarının da sahip çıkacağı bir platforma yakalamalıyız. Bunun şehir ekonomisine de katkısı var. Sıkıntı içerisindeki kulübümüze katkı yapmalıyız. 20 lira olan bilet 40 lira oldu ancak gerekirse katkı için 140 olsun. Tribünümüzün protokol kısmına ilgi çok az. Şöyle bir öneri geldi; İşadamları vs. protokole girerken kimse ücretsiz girmesin herkes para vererek girsin. Bu paraya kulübün ihtiyacı var. Bu konular bir dönem sonra hiç konuşulmayacak. Trabzonspor stadından en önemli gelirleri elde etmek zorundadır. Herkesin yüksek bir ilgisi var. Sportif anlamda iyi bir takım olduktan sonra bu konular gündemden çıkacak." 


 


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (3)
İsmail 4 yıl önce
Ne artısı ? 90 liraya kombine yap sonra sattık de. Galatasaray macının kale arkası 40 lira. Ligin ilk yarısı kaç tane satıldı? gelecek yıl kac tane satacaklar ? Kandırmayın kendinizi.
kavalalı baki 4 yıl önce
öküz altında buzağı aramaktan vazgeçelim . önemli olan öyle ya da böyle destek olunmasıdır. güzel günler yakın , meşaleleri yakın
1 4 yıl önce
qısmail iho dönemindeki rezillikleri özledin herhalde....

Gelişmelerden Haberdar Olun

@