alexa metrics

banner560

banner572

Trabzonspor kiralık gönderdi Hekimoğlu Trabzon kadro dışı bıraktı

Trabzonspor'dan kiralık giden futbolcu kadro dışı kaldı.

Trabzonspor 19.10.2021, 14:11
Trabzonspor kiralık gönderdi Hekimoğlu Trabzon kadro dışı bıraktı





Trabzonspor'dan sezon başı Hekimoğlu Trabzon'a kiralık gönderilen Kerem Baykuş kadro dışı bırakıldı.

Hekimoğlu Trabzon'dan yapılan açıklamada "Futbolcumuz Kerem Baykuş, Teknik Direktörümüz Bahaddin Güneş’in raporu doğrultusunda kadro dışı bırakılmıştır." ifadeleri kullanıldı.


Yorumlar (8)
Kemal Serin 1 ay önce
Ne oluyor bu uşaklara anlamadım. Çalışsanıza başka şeylerle uğraşacağınıza. Ronaldoyu örnek alın hadi onu bırak şotayı örnek alın.
ibrahim 1 ay önce
Barış Memiş Trabzon lisesinde öğrencimdi. Bir sohbetimizde antrenör Ahmet hoca geleceğin yıldızı demişti, bende olamaz kaybolur gider demiştim. nerden çıkarıyorsun diye söylemişti. Bende önce spor ahlakı ve buna bağlı yaşam ve çalışma , maalesef bunlar yok demiştim. Trabzon alt yapısında oynayan çocukların temel sorunu bu, ali kandiller ve daha niceleri böyle kaybolup gittiler. Uyum ve davranış sorunları var.
yasar 1 ay önce
çok güzel tespitler.
Mantıksız 1 ay önce
Trabzonspor’un Alt yapısında oynayan oyuncuların % 95 bırak, Trabzonspor A Kadrosunda direk oynamayı, evine Ekmek götürecek yeteneği, kabiliyeti yok !!
yasar 1 ay önce
yaptığı çok kötü bir davranış, bizim kupa maçında da ( demirspor ) iyi görmemiştim. istanbulsporda oynayamadı, burda kadro dışı kaldı, hangi kafayla trabzonspor da oynamayı düşünüyor? psikolojik destek almalı.
Trabzonlu 1 ay önce
Hekimoğlu iyiki Trabzonspora Başkan olamamış Yoksa ikinci lige kadar düşerdik
Trabzonlu 1 ay önce
Şenol hocanın Trabzondaki genclere faydası olmadıki kardeşininde olsunHekimoğluna gelince Hedefinden tamamen kopmuş Trabzondaki Trabzon spor bize yetiyor öbürlerini istemiyoruz ayak bağı oluyorlar
şevket 1 ay önce
futbol kalitesi yetersiz bunları pazarlayan cucimidir nedir amatörde buna on gömlek basan oyuncular var

Gelişmelerden Haberdar Olun

@