banner556

Trabzonspor kemerleri sıktı | Trabzonspor Haberleri

Bordo-mavililer, transfer ettiği 11 futbolcu için sadece 1.8 milyon euro bonservis öderken, futbolculara sunduğu sözleşme şartlarıyla da dikkat çekti. | Trabzonspor Haberleri

Trabzonspor 17.07.2019, 08:49 17.07.2019, 11:56
Trabzonspor kemerleri sıktı | Trabzonspor Haberleri

Birçok kulüp, takıma ne vereceği belirsiz olan isimlere 2-3 yıllık sözleşmeler içerisinde milyon euro'lar önerip, büyük yükümlülük altına girerken; Trabzonspor, bambaşka bir politika izliyor. Yıllık ücreti düşük tutan bordo-mavililer, oyuncunun performansına göre hem sözleşmeyi uzatıyor hem de maaşına zam yapıyor.

LİRA İLE ANLAŞMA
Genç oyuncularla TL üzerinden sözleşme imzalayan Trabzonspor yönetimi, yabancı futbolcularıyla yaptığı anlaşmalarla büyük yükümlülüklerin altına girmedi. Dünyaca ünlü yıldız Obi Mikel ile 2+1 yıllık sözleşme imzalayan Karadeniz ekibi, Nijeryalı oyuncuya senelik 1.5 milyon euro ödeyecek. 50 bin euro'ya Bosna kulübü Kakanj'dan transfer edilen Nemanja Andjusic ise 4 yılda toplam sadece 415 bin euro kazanacak.

Trabzonspor kemerleri sıktı | Trabzonspor Haberleri

Trabzon'daki ilk etap kamp çalışmalarını altyapıdan genç oyuncuların da katılımıyla kalabalık bir kadro ile gerçekleştiren Karadeniz ekibinin, Avusturya kampı öncesi bu sayıyı 30 civarına çekeceği kaydedildi. Teknik heyetin, Trabzon'da kalacak futbolcular için de özel bir planlama yaparak bu isimleri de hazır tutmayı hedeflediği ifade edildi.

Trabzonspor Haberleri

Yorumlar (1)
yasar 2 yıl önce
en önemli husus kimlerin nerede ne kadar katkı sağlayacağı.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@