Trabzonspor Kayyuma mı kalıyor?

Trabzonsporlu üyeler hareket geçti. Trabzonsporlu bazı Üyeler"Trabzonspor yönetim kurulunun yetkisiz olduğuna dair yerel mahkeme kararlarıyla birlikte Trabzon Cumhuriyet Savcılığına suç duyurusunda bulunmaya hazırlanıyor.Trabzonspor Yönetim Kurulu transfe

Trabzonspor Kayyuma mı kalıyor?
banner432

Trabzonsporlu üyeler hareket geçti. Trabzonsporlu bazı Üyeler"Trabzonspor yönetim kurulunun yetkisiz olduğuna dair yerel mahkeme kararlarıyla birlikte Trabzon Cumhuriyet Savcılığına suç duyurusunda bulunmaya hazırlanıyor.

Trabzonspor Yönetim Kurulu transfer için start verirken, bordo mavili kulübün bazı üyeleri Trabzonspor Yönetimi hakkında suç duyurusunda bulunmaya hazırlanıyor.

 Yerel Mahkeme  Trabzonspor Yönetiminin görev süresini 6 aydan 2,5 yıla çıkaran oylamanın yasal olmadığı ve en kısa sürede kongre yapılması yönünde karar almıştı. Yerel Mahkeminin bu kararı da Yargıtay tarafından onanmıştı.

Trabzonspor yönetimi bunun üzerine Yargıtay'dan karar düzeltme talebinde bulunmuştu.

Trabzonspor Platformu üyeleri yargı kararlarıyla birlikte Trabzonspor Yönetiminin yetkisiz olduğu ve transfer yapamayacağı gerekçesiyle Yönetim hakkında Trabzon Cumhuriyet savcılığına suç duyurusunda bulunmaya  hazırlanıyor.

Üyeler hukuksuz bir şekilde görev yapmaya devam eden İbrahim Hacıosmanoğlu başkanlığındaki yönetimin öz mal varlıklarına ihtiyadi tedbir konulması ve kongreye kadar kulübe kayyum atanmasını da istiyorlar.

Üyeler bu yönde dilekcelerini bu hafta içersinde Trabzon Cumhuriyet Savcılığına verecekler.

 


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
camoka
camoka - 4 yıl Önce

görev yapan bir yönetim mi var trabzonsporu param parça etti resmen depetaklak oldu ekonomik olarak sportif olarak kaç yıl oldu düzen yok terbiye yok çok konuştu boş konuştu cezalar artı artına geldi elinden ne geldi hiç bir şey bunların hesabı bunlkardan muhakkak sorulmalı boşa harcanan her kuruş alınmalı

ali duran
ali duran - 4 yıl Önce

camoka doğru yazmış az bile yazmış bu İbo çok laf yaptı ama elde var sıfır milyonları çar çur etmekten başka icraatı olmadı

SIRADAKİ HABER

banner472

banner204

banner443