7m


7m

hyundai

Trabzonspor kaynak arayışında!

Muharrem Usta'dan mesaj var

Trabzonspor 29.07.2017, 09:16
Trabzonspor kaynak arayışında!
Yeni sezon için transfer çalışmalarını sürdüren Bordo- Mavililer’de Başkan Muharrem Usta kaynak arıyor...

Fırtına, Beijing Guoan ile Burak Yılmaz’ın bonservisi için 4 milyon Euro (16 milyon TL) karşılığında el sıkışmıştı. Ancak Çin ekibi, bu bedelin peşin olarak ya da 2-3 aylık bir taksit ile ödenmesini istiyor.

Stoper bölgesi içinde Serdar Taşçı konusunda Spartak Moskova ile 1.5 milyon Euro (6 milyon TL) karşılığında anlaşma sağlayan Trabzonspor, kaynak arayışını hızlandırdı.

Bu doğrultuda çalışmalara başlayan Başkan Usta, göğüs sponsoru QNB ile bir görüşme gerçekleştirdi. Bordo-Mavililer’in patronu, nakit sıkıntısının bir kısmını QNB’den gelecek 2.5 milyon Dolar (9 milyon TL) ile çözecek.

‘Herkes elini taşın altına soksun’

Usta bu konuda aynı zamanda Bordo- Mavili yöneticilere de seslendi. Transferler için nakit paraya ihtiyaç olduğunu vurgulayan Karadeniz ekibinin 1 numarası, “Önümüzdeki sezon bizim için çok değerli. Zirveye oynamak adına da elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz. Sizlerin de bize her konuda destek olmanız gerekiyor. Zaman bu zamandır. Herkes elini taşın altına soksun” dediği öğrenildi.

Yorumlar (10)
hanedan 5 yıl önce
başkanım ne yapmamız gerekiyorsa söyle açık açık formalardan aldık olmadı taraftar olarak 2 ağustos kutlamalarında yardım toplayalım stada girişte makbuz karşılığında aklıma gelen bu taraftar olarak
Osay61 5 yıl önce
Haydi taraftar evdeki bütün bireylere forma alalım.
Sinan saruhan 5 yıl önce
Başkanım transfer artık gitmeli.mali olarak ta kulübü geliştirmelisiniz sponsorluk bularak reklam bularak.size inanıyoruz başkanım
Trabzonspor Sevdalısı 5 yıl önce
Bir Trabzonspor taraftarı olarak şunu söylemek istiyorum. Futbolda artık düzenli geliri olmayan gelir gider dengesini ayarlayamayan klüplerin başarılı ve ayakta kalması mümkün değil. Bu durumda biz Trabzonspor taraftarlarına düşen görev eğer başarılı olmak istiyorsak herkesin bütçesi oranında kulübe destek olmasıdır. Ayrıca yeni yönetimimizi ve yaptıklarını beğeniyorum.
Erdal 5 yıl önce
İşiniz gücünüz para istemek
Önce başarı sonra para
Zeki 5 yıl önce
Ben hep söyledim para yok kaynak lazımmış buadamlarıda alamazlar boşuna uğraşmayın hani onaziye teklif varmış satın ozamüan sana kaynak
Katar Katar Kaynak, Orhan Kaynak 5 yıl önce
Aramaya gerek yok. Orhan Kaynak ı bulun o yeter. Bu kafayla çık dilenirsiniz, acele edin katar kaçmasın. Anahtar ar ı Katara yetiştirin de kurtulun. Zira y ar ın anahtar teslim edeceğiniz Katar da kaçacak.
Ali riza 5 yıl önce
Şimdi kaynak yok deyip sonra onazi okay castillo yusuf erdoğan ı satmaya çalışırsınız. Bu mu vizyon? Bu genç futbolcularımıza daha çok değer vermeliyiz. Olaki bu futbolculardan biri satılsın şampiyonluk artık hayal demektir sayın baskanim
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@