7m


7m

hyundai

Trabzonspor kampında yönetici sayısı arttı

Trabzonspor kampına katılan yöneticilerin sayısı arttı.

Trabzonspor 14.07.2018, 22:34
Trabzonspor kampında yönetici sayısı arttı

Trabzonspor'un Slovenya'daki ikinci etap kamp çalışmaları Kranjska Gora kasabasında Sportni Park'ta yapılan akşam antrenmanı ile başladı.

Kmapı takip eden yöneticilerin sayısı da arttı.

Trabzonspor yönetim kurulu üyeleri Özer Bayraktar ve Lokman Sadıkların kampın ilk günlerinden itibaren takımla birlikte olurken, Futbol Şube Sorumlusu Haluk Şahin de kampa katıldı.

Bayraktar ve Sadıklar yarın bordo-mavililerin NK Triglav Kranj takımıyla oynayacağı maçın ardından Trabzon'a dönecek. 

Trabzonspor kampında yönetici sayısı arttı

Trabzonspor kampında yönetici sayısı arttı


Yorumlar (6)
İkinci Cilt 4 yıl önce
Şu yorumları okuyunca aklıma Avni Aker'de ''Özkan pabucu yarım, çık dışarıya oynayalım'' diyen taraftarımsılar geldi. Onların derdi de Özkan Sümer'in taraftar gruplarını bedava stada sokmamasıydı.

Kulübü her anlamda kollayan, uzun vadeli planlar ve başarılar peşinde koşanlar sevilmez bu geni bozuk ülkede. Kısa yoldan nasıl köşeyi dönerim sevdası kanımıza işlediği için kulübümüzü, her şeyimizi bizi tavlayan köşe dönmecilere emanet ederiz. Onlar köşeyi birileriyle döner, emanetten geriye bir şey kalmaz. Biz hala bu sevdanın kurbanıyızdır, köşe dönmecilere gıkımız çıkmazken mantıklı-dürüst insanlara acımasızca çatarız. Yine gerçeğin değil, sihrin peşindeyizdir. Allah ıslah etsin bizi!
Ehüso 4 yıl önce
Artsa ne olur cepinde paraları yok
Orhan. 4 yıl önce
Ne yazıktır ki transfer falan yapacağınız Yok sizin. Ha para yoktur falan bilmem. Ama yazık ki Ünal hocaya bu kadroyla iş yapması zor yani kendi değerimizi zor duruma sokacagiz yine
zeynel uzun 4 yıl önce
başkan para konularına kafayı takmışsın ya hani diyorum ki siz yöneticiler uçak paranızı,otel paranızı cebınızden verın .kulube ödetmeyın nokta .
Fathe 4 yıl önce
Herkez transfer diye ağlıyor fakat rahat olsun bu takıma egemen ve song gibi iki defans bulursak bu sezon çok çok iyi oluruz. Bu takım geçen sezon ki gibi 6 7 ay maaş alamayacak bir takım olmayacak. Ligin en iyi forveti burak bizde. Yedeği rodellaga. Abdülkadir yusuf sosa kucka onazi castillo kaleci onur bunların hiç biri kötü topçu degil. Trabzonspor mental sorunları hallettigi takdirde bu topçular bizi rezil etmez. Biraz takımınıza güvenin. Burda büyük iş yönetimde futbolcunun parasını gününde vereceksin adamın kafası maddi yönden rahat olmalı aklı parasında degil maçta olmalı.bir önceki yönetim gibi 6 7 ayda bir verirsen bu sezon 5. Olamazsın. Aci gerçek artık parasız bir şey olmuyor o yüzden ilk iş topçu degil para transfer etmek.
Izzet KELES 4 yıl önce
Stoperler galiba bunlardan seçilecek.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@