banner526

banner535

Trabzonspor kampında Karaman rüzgarı

Karaman futbolcularını sık sık uyarıyor

Trabzonspor 08.01.2019, 08:31
Trabzonspor kampında Karaman rüzgarı

Antalya kampının ilk günlerinde ‘babacan’ tavırlarıyla dikkat çeken Trabzonspor’un hocası Ünal Karaman, sert yüzünü göstermeye başladı.

Antrenmanlarda özellikle genç oyunculara sık sık uyarılarda bulunan Karaman, dünkü çalışmada “Topu kaleci almayacak, siz vuracaksınız!” diyerek altyapıdan gelen futbolcuları ateşledi. Ünal hoca, antrenman sonrasında da futbolcularıyla saha ortasında kısa bir toplantı yaptı.


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (7)
qb 2 yıl önce
sevgili karaboğa.. Rakamsal anlamda Kadro kalitesi ve maliyetin yarıya düştü ama oynattığın futbol kalitesi 2 katına çıktı teşekkür ederiz.... Takımda kanserli hücreler tüm vücudu esir almıştı hepsini tek tek tedavi ediyorsun teşekkür ederiz.. Aldığın para rakip hocalarla kiyaslaninca çerez parası, oynattigin futbol verdigin enerji ise paha bicilemez teşekkür ederiz.. Kimliginde belki benim gibi trabzon yazmiyor ama özevlattan da özsün teşekkür ederiz.. Genclerimiz hep vardı ama oynatıp yarınlarımıza ışık tuttugun icin tesekkur ederiz.. Bu formanin kutsallığını burdan ekmek yendiyse hakkkinin verilmesini her daim belirttigin icin tesekkur ederiz. Bu zor durumda bu takimi devralip sampiyon olmadan asla gitmeyecegim cesaretini gosterdigin icin tesekkur ederiz. Ekibinle az uyuyp cok çalıştığın icin tesislerde uyuyakaldigin ve sabahladigin icin tesekkur ederiz. Oynattığın futbolu 2. lig topculariyla 3. sunya ulke topculariyla bu seviyeye cikardigin icin tesekkur ederiz.. Futbolun mevlanası son sözüm şudur; Bu takimda bizimle oldugun icin sonsuz tesekkur ederiz..
Salih soyyiğit 2 yıl önce
Güzel yazı. Çok hakkı var Ünal hocamızın gerçekten.
furkan genç 2 yıl önce
sana güveniyoruz ünal hocam seninle bu şampiyonluğun gelmesi daha da gurur verici
yasar 2 yıl önce
sevgili haber 61 , gençler hakkında detay bilgi almak isteriz.
Rizeli61 2 yıl önce
gb ne güzel yazdım inşAllah Ünal hoca okur, bende duygularımızı bukadar güzel ifade ettiğin için sana teşekkür ederim
qb 2 yıl önce
sevgili hocamın okuması ve mutlu olması hepimize mutlu eder.. cocuklugumuzda her topu alisimizda messi ronalda demeyen, ünal hami diyen.. golü attıktan sonra hami vurdu ünal vurdu gol oldu diyen bir nesiliz.. saygıyı sonuna kadar hak ediyorlar..
alpaslan pekin 2 yıl önce
ünal karaman ve onur burak ve daha niceleri arasındaki sürtüşmenin ana sebebi siyasettir iletleyen zamanlarda bu sürtüşmelerin daha fazla olacağını göreceksiniz

Gelişmelerden Haberdar Olun

@