Trabzonspor ısrarla Yunus Mallı'yı istiyor

Trabzonspor Yunus Mallı için görüşmelerini sürdürüyor

Trabzonspor 08.01.2021, 08:00 08.01.2021, 08:02
Trabzonspor ısrarla Yunus Mallı'yı istiyor

Trabzonspor'da gündem Yunus Mallı...

Wolfsburg’da hiç süre alamayan ve ayrılmasına izin verilen 28 yaşındaki 10 numaranın bonservis problemi yok. Ancak istediği ücret, Trabzonspor’a yüksek geliyor.  Almanya’da senelik 2.3 milyon Euro kazanan Yunus’un 1.8 milyon Euro civarı bir rakam talep ettiği öğrenildi. Trabzonspor'da ise tavan ücret 1.5 milyon Euro. Onu da Nwakaeme alıyor. Fırtına’nın 1 milyon Euro artı performansa dayalı bonuslar içeren bir kontrat teklif ettiği öğrenildi.

Yazın düzenlenecek EURO 2020’de yeniden A Milli Takım kadrosunda olmak isteyen, bunun için düzenli oynaması gereken ve Türkiye’de gözönünde olmayı planlayan Yunus, talep ettiği ücreti düşürmeye hazırlanıyor. Abdullah Avcı, ekonomik şartların oluşması halinde hem kanat hem de 10 numarada görev yapabilen Yunus’u kadrosunda istiyor.

Yorumlar (11)
Bimbo Babamba 1 hafta önce
700 bin € dan fazla bile çok olur,zira yunus malli iki yildir doğru dürüst bir maç bile oynamadi.
Yazik olur, kalitesi baker den bir gram fazla değil,yapmayin etmeyin sırf Türk diye onca paraya yazık.
Kaan 1 hafta önce
Türkiye'de PTT 1. ligde oynar, sıradan oyuncu.
CeyEr161 1 hafta önce
Önümüzdeki sezon yabanci degil de yerli lazim olacak. Yunus fena oyuncu degil, fakat biraz riskli, ve bundan dolyi bende almam. Yunus uzun zamandir takiminda oynamiyor ve orada cok para kazaniyor. Onun yerine Emre Akbaba'yi alirim. Emre ligi bilen ve nasil oynadigini bildgimiz biri.
Fanatik 60 1 hafta önce
HURDA +ÇÖP
Kemal 1 hafta önce
Ahhhh Avcı sezon başında bizde olsaydı. Tabii o zaman afobe gibi çöplerden kimse para yiyemezdi. Önce 10 tane para transferi yapıldı, şimdi doğru transfer
Ahmet Can 1 hafta önce
İlla başına bela arıyor yani. Bu adamı para verip almam.Ancak tamamı maç başı olursa 500 fazla etmez
Molla 1 hafta önce
İzleme komitesinde olsanız bir müsabakaya futbolcu izlemeye gitseniz 22 futbolcu arkasından Yunus Mallı dikkatinizi çeker mi? Şahsen Benin çekmez..
TS_ganziliz 1 hafta önce
bu paralara gelmesi çok anlamsız olur. Uzun süredir doğru düzgün süre alamayan geleceği belirsiz bir oyuncu...
Erdem 1 hafta önce
Bizde Scout yok mu, ucuz adam alalım gelecek vaad eden. Sörloth geldi patlama yaptı Ağaoğlu transfer başarısını kendine yamamak için yalan uydurdu Scout diye, yok 2 yıldır izliyorduk diye. Bence yalan Scout diye bir şey yok, sadece bizde değil Türkiyede yok bence. Transfer edilecek adamlar en az 1 sene takip edilmeli ama kasetten değil canlı olarak şuan pandemi var ben genel yazdım ilerisi için.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@