Trabzonspor ısrarla istemişti, işte yeni takımı

Tecrübeli futbolcunun yeni takımı belli oldu

Trabzonspor ısrarla istemişti, işte yeni takımı

Sezon başında Trabzonspor'un ısrarla kadrosuna katmak istediği ancak transfer edemediği Zlatko Junuzovic'in yeni takımı belli oldu.

Avusturalyalı futbolcu Alman ekibi Werder Bremen ile sözleşmesinin sona ermesinin ardından RB Salzburg'a transfer oldu. 30 yaşındaki ortasaha oyuncusu yeni takımına 3 yıllık imza attı.


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
DUMANOĞLU
DUMANOĞLU - 7 ay Önce

BİZ BU ADAMA NERDEYSE 3,5 MİLYON EURO BONSERVİS VERECEKTİK SÖZLEŞMESİNİN BİTMESİNE 1 SENE KALA VE SEZONU SAKAT GEÇİRMİŞ OLMASI DA CABASI. YAŞININ 30 OLMASINI SAYMIYORUM BİLE. SÜPER LİGDE GEÇEN SENE OLDUĞU GİBİ BU SENE DE BOŞA ÇIKAN İSİMLER ÜZERİNDEN HAMLE YAPILABİLİR. ÖRNEĞİN POKO YU ALAN GÖZTEPE ŞİMDİ AMİNU İLE İLGİLENİYOR. BONSERVİSSİZ ALINABİLECEKSE MUTLAKA TAKIMA KATILMALI. KONYA DAN FOFANA, SİVAS TA BİFOUMA BU İSİMLERİN ŞARTLARI ARAŞTIRILMALI MUTLAKA KANAT ÖZELLİKLİ OYUNCU ALACAKSAK BU İSİMLER DÜŞÜNÜLEBİLİR.TABİ ÖNCELİĞİMİZİN KUÇKA BERO SOSA CASTİLLO RODALLEGA NDOYE DURİCA İBANEZ GİBİ İSİMLERDEN AYRILACAKLAR OLACAKTIR. GELECEK KİRALIKLAR DA DÜŞÜNÜLÜRSE OLDUKÇA YOĞUN BİR SEZON ÖNCESİ BEKLİYORUZ. UMARIM GELECEK SEZON KAZANACAĞIMIZ YENİ GENÇLER İLE GÜZEL BİR TEMEL ATILMIŞ OLUR...

banner426

banner443

banner441