banner526

Modern Pozitif Bilimler

banner513

Trabzonspor ile adı anılan yıldız isimden sürpriz hareket

Trabzonspor ile adı anılan Anders Trondsen’den taraftarı heyecanlandıran hamle geldi.

Trabzonspor 08.08.2020, 16:10 08.08.2020, 16:49
Trabzonspor ile adı anılan yıldız isimden sürpriz hareket

Haber61 - Spor Servisi

Yeni sezon için transfer çalışmalarını sürdüren Trabzonspor, bir çok oyuncu ile görüşme halinde. Nokta transfer yapıp, bütçeyi ekonomik kullanmak isteyem bordo mavililer sıkı bir araştırmaya girdi.

Ortahsaha ve Sol bek mevki için Rosenborg’da forma giyen Anders Trondsen bir süredir Trabzonspor’a yazılıyordu. 25 yaşındaki oyuncudan da bu iddiaları destekleyen sürpriz bir hareket geldi.

Anders Trondsen instagram hesabından Trabzonspor’u takibe aldı. Bu hareket transferin büyük ihtimalle tamamlandığı olarak algılanırken, taraftarlarda Norveçli ortasahaya Trabzonspor’a gel anlamındaki “Come to Trabzonspor” mesajını gönderiyorlar.


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (8)
Hüseyin 2 ay önce
Kuzeyli iyidir. Biz de kuzeyliyiz
2-3 Norveçli daha 2 ay önce
Norvecliler.kuzeyli bizde kuzeyliyiz bize cuk oturuyorlar ve uyum sağlıyorlar.
Kişilikli disiplinli insanlar.
Hem.2-3 Norveçli daha alırsak shorlot ta sözleşmesini uzatır arkadaslari vatandaşları var diye.
Oflu 2 ay önce
Biz niye transferde geç kalıyoruz anlamış değilim. Fenerbahçe bugün sezonu açtı antrenmanlara başladı. Biz yine her zamanki gibi işi ağırdan alıyoruz. Transferleri geç yapıyoruz, antrenmanlara geç başlıyoruz. Sonra şampiyonluk kaçtığında da takım niye çalışmıyor ve takımın kondisyonu niye eksik diyoruz. Bizim futbol zekamız mı yetersiz acaba?
Canca53 2 ay önce
Oflu kardeşime aynen katılıyorum biz neden transferde geç kalıyoruz sayın Ağaoğlu hani 4 oyuncu ile anlaşmistiniz ne oldu şikebahce novak transferindeki bize karşı yapılan video çekimine iyi bir karşılık verilmesi gerek ama şikebahce emre gibi bir çirkef bir sportif direktormu desem yoksa takımın hocasimi ne olduğu belirsiz bir kişilik varken hiçbir zaman sevilmez şikebahce.
ismail 2 ay önce
ya arkadaşlar kuzeyliler iyidir de kendi milli takımında oynamayan adam bence yetersizdir bu net.
Ali softalı 2 ay önce
Uyuşuk yönetim işini hızlı bitir
Ramiz 2 ay önce
Yönetim'in boş durduğu falan yok...bir yarışın içindeydi ve daha 10 gün önce kupa maçı oynadı..FB ile kıyaslanması bu nedenle hatalı..onlar için lig 3 ay önce..kupa da 1,5 ay önce bitmişti..futbolcu alma ve ayartma konusunfa zamanları vardı..bu ayartma meselesi ise FB ve GS'da öteden beri olan bir şey..
Gaptan61 2 ay önce
İlkkez kamptan once transfer yapiyoruz ama yorumlara gel la siz nerde yasaysiniz..

Gelişmelerden Haberdar Olun

@