7m


7m

hyundai

Trabzonspor iki Türk yıldız için şansını yeniden denedi ama…

Süper Lig şampiyonu Trabzonspor transfer çalışmalarına devam ediyor.

Trabzonspor 25.05.2022, 16:29
Trabzonspor iki Türk yıldız için şansını yeniden denedi ama…

Haber61 - Spor Servisi / Süper Lig’in 2021-2022 sezonu şampiyonu Trabzonspor transfer çalışmalarına devam ediyor.

Devre arası transferinde büyük çaba sarf ettiği ancak alamadığı iki Türk yıldız için bordo mavili kulüp yeniden nabız yokladı.

İtalya’da Sassuolo’da forma giyen A Milli Takım’ın iki defans oyuncusu Kaan Ayhan ve Mert Müldür için Trabzonspor görüşmelere yeniden başlarken şartların zorlandığı öğrenildi. İtalyan kulübünü ikna etmeye çalışan bordo mavililer oldukça zorlanıyor.

Sassuolo kulübünün iki oyuncuyu da bırakma gibi bir niyeti olmadığı ve transferin gerçekleşmesinin zor olduğu belirtiliyor.

Mert Müldür’ün ve Kaan Ayhan’ın 2024’e kadar Sassuolo kulübü ile sözleşmeleri bulunuyor.


Yorumlar (4)
Sedat 1 ay önce
Zamanında Kaan ayhan 2M euroydu.Bizim çok bilmiş yöneticiler Kaanı alacaklarına gittiler Campi ve Mesaiası getirdiler.Bugün de yanşarına yaklaşamıyorsun işte.
CAPT,M,D, 1 ay önce
SAYIN YÖNETİCİLER ŞU YERLİ KURALI GARABETİNİ KALDIRTIN, SAYIN TFF YÖNETİCİLERİ SİZ KULÜPLERİN ÖZERKLİĞİNE NEDEN KARIŞIYORSUNUZ?
Erdem 1 ay önce
Esas sorun bonservis olamaz, yıllık ücret olmalı. 2 futbolcu da 1.5 m € dan fazla alıyordur diye Tahmin ediyorum. Fenev cinconlar bile 3.5 m € yu çoğu futbolcuya verebiliyor ise bu 2 oyuncu 1.5 m € yıllık ücreti nasıl kabul edecek bilmiyorum.
ozgur ata 1 ay önce
artik kaan ayhan ve muldur defteri kapanmali. Baska topcu mu yok? Taha'yi neden aldik?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@