Trabzonspor için kritik gün Cuma!

Trabzonspor heyeti CAS duruşması için gidiyor.

Trabzonspor 10.03.2019, 20:19 10.03.2019, 21:11
Trabzonspor için kritik gün Cuma!

Haber61 - Spor Servisi - FİFA Disiplin Kurulu’nun Şike süreci ile alakalı olarak TFF'nin kararına müdahale etmeyecekleri yönünde görüşmeden reddettiği dosya için Trabzonspor CAS’a başvurmuştu. Beklenen Duruşma 15 Mart 2019 Cuma günü görülecek. 

CAS’ta yapılacak duruşma hakkında Haber61 mikrofonlarına açıklamalarda Trabzonspor başkanı Ahmet Ağaoğlu “Davanın lehimize sonuçlanacağını düşünüyorum” ifadelerini kullandı.

Trabzonspor’un CAS’ta yapılacak olan kritik duruşmasından lehte bir sonuç beklediğini belirten Ahmet Ağaoğlu "CAS'da Cuma günü FİFA disiplin kurulunun dosyayı reddi ile alakalı duruşma olacak. CAS’tan çıkacak karar bizim lehimizde olacak, çünkü FiFA disiplin Kurulu’nun dosyayı görüşmeden reddetme yetkisi yok. Ama oraları biliyorsunuz. Bizim lehimize çıkması gereken bir karar, bakalım göreceğiz. Hukukçularımız, Yöneticilerimiz, Milletvekillerimiz bizimle olacak. Oraya gideceğiz. Önemli bir gün Cuma günü, Cumartesi günü de Erzurum maçı var. İnşallah ikisinden de iyi sonuç alırız. Erzurum maçında olumsuz sonuç sonrası 20 gün geçmez.” İfadelerini kullandı.

Ağaoğlu “İşlerin ciddiyetinde olmayanlar bize Trabzonspor ağlama duvarı değil diyorlar” diyerek “Biz ağlamıyoruz. Ağır bir görev üstlendik layıkıyla yapmaya çalışıyoruz. Evet Trabzonspor ağlama duvarı değildir ama Trabzonspor oturduğun yerde saçlarını karıştırırak, derinliği olmayan bir anlam ifade etmeyen, eleştirilerin yapıldığı bir camia değildir.  Eleştirinin her türlüsüne açığız. Şahsi hakaret ve kulübe hakaret kabul edilemez. Eleştiri derken bizim de bunda bir şey almamız lazım. Sırf yıpratma amacıyla yapılan eleştiriler zarar veriyor. Camiaya zarar verecek davranışlardan imtina etmek lazım." şeklinde konuştu.

Yorumlar (12)
ZEKERİYA. 2 yıl önce
AH TRABZONLUM AH KUPAMIZ SARAYDA DURUYOR,,BİZ GİDİP ELİN GAVURUNDAN ADALET BEKLİYORUZ YAZIK..
alpaslan pekin 2 yıl önce
kupanın sarayla marayla hiçbir alakası yok kupa hacıosmanoğlu zamanında yerine teslimedildi ve ordan da bir daha kaldılmayacak castanda bizi sevindirecek bir haber gelmeyecek bu kadar basit adamlar diyorkibiz üzwerimize düşeni yaptık feneri avrupaya almadık gerisi sizin bileceğiniz iş bu kadar basit
İnşallah! 2 yıl önce
İnşAllah ülkemizde bulamadığımız adaleti yaban ellerde alırız...
Ne yapin edin bu davayi kazanin 2 yıl önce
Kume duselim trabzon sehri diye birsey kalmasin ama su adaleti yerine getirelim turkiyenin ve dunyanin bu adalete ihtiyaci var. Allah yar ve yardimciniz olsun...zalimlerden hesap sorsun
ayhan selim 2 yıl önce
Helal olsun başkan.
Yaşar KALEMCİ 2 yıl önce
Kulübü ve Yönetimi insafsızca eleştiren taraftarların kaçı Kulübe üye olup aidatlarını yatırıp mali açıdan destek oluuordur? Yapıcı ve yıkıcı eleştiri yapmak kulübe üye olup aidat ödemeye engel teşkil etmemeli. Lisanslı ürün alalım.
Oflu Ömer 2 yıl önce
trabzonsporun şampiyonluğunu çalanlar kararın aleyhimize çıkması için baskılara başlamışlardır başkan.işimiz biraz zor olacak.atalarımız ne demiş,su uyur trabzonspor düşmanları uyumaz.
nuri cebiroglu 2 yıl önce
senin adaletın yoksa ben ne yapayım der cas kupa külliyede duruyor gerisi hikaye. %99 hiç birşey çıkmaz ve dosya kapanır.
ZEKERİYA. 2 yıl önce
CAS VE FİFA'DAN İYİ BİR SONUÇ ÇIKAR DA,,EĞER KUPAMIZI SARAY VERMEZSE,,OTUZBİR MART TA SÜPÜRÜM DENİZE ATALIM AKEPEYİ,,VARMISIN TRABZONSPORLUM TRABZONLUM.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@