Trabzonspor için kritik görüşme bugün!

Trabzonspor yönetiminden CAS çıkarması

Trabzonspor 15.03.2019, 08:24 15.03.2019, 15:52
Trabzonspor için kritik görüşme bugün!

2010-2011 sezonu sonunda yaşanan şike süreci kapsamında çalışmalarını sürdüren Trabzonspor Yönetimi, bugün İsviçre’de olacak.

FIFA Disiplin Komitesi’nin söz konusu sezona ilişkin yapılan başvuru dosyasını reddetmesinin ardından Spor Tahkim Mahkemesi’ne (CAS) başvuran Trabzonspor, saat 10.00’da Başkan Ahmet Ağaoğlu, beraberindeki yönetim kurulu üyeleri ve avukatlarla İsviçre’nin Lozan kentinde duruşmaya katılacak.

10 kişilik ekiple hazır bulunacak olan Bordo-Mavililer’de UEFA - FIFA Dış İlişkiler ve Hukuktan Sorumlu Başkan Yardımcısı Önder Bülbüloğlu, CAS’tan güzel bir sonuç beklediklerini söyledi.

‘Elimiz çok kuvvetli’

Trabzonspor Hukuk Kurulu’nun 1 yıldır bu duruşmaya hazırlandığını ve kapsamlı bir rapor sunacaklarını kaydeden Bülbüloğlu, “CAS’ın son yayımladığı bülten duruşma öncesinde elimizi güçlendirdi. Burada şikeye ilişkin UEFA’nın, CAS’ın verdiği karar, hepsi var. Infantino’nun daha önce yaptığı açıklamalar var. İsviçre’deki avukatlarımız süper bir dosya yaptı. Elimiz çok kuvvetli. İnşallah olumlu bir sonuç alırız” dedi. Önder Bülbüloğlu, CAS’ın karar vermesinin daha önceki örneklere bakıldığında 2 ay sürebileceğini, çıkacak karara göre de hareket edeceklerini sözlerine ekledi. 

Yorumlar (3)
Mustafa 2 yıl önce
Hayırlı haberler bekliyoruz inşAllah Allah yardımcınız olsun
Ahmet 2 yıl önce
Hukuk kurulu çalışmış ama avukatları getirmediğiniz kendileri geldiği söyleniyor doğrumudur?
ZEKERİYA. 2 yıl önce
SARAY,,SARAY,,SARAY ETTİN TÜRKİYEYYİ DÜNYAYA ALAY,,SENİN NE İŞİN VAR FUTBOLLA SENİN TAKIMIN MİLLİ TAKIM.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@