"Trabzonspor için kaldırımda bile uyurum"

Ağaoğlu o fotoğraf hakkında konuştu

Trabzonspor 18.03.2019, 08:17 18.03.2019, 09:28
"Trabzonspor için kaldırımda bile uyurum"

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu ve beraberindekiler CAS’ta savunma yaptıktan sonra Lyon’a geçip oradan soluğu önce İstanbul’da ardından da Trabzon’da almıştı.

Lyon Havalimanı’nda başkanın bekleme salonundaki uyurkenki fotoğrafı ise gündeme damga vurdu. Başkan Ağaoğlu herkesin konuştuğu fotoğrafla ilgili konuştu:

‘Niyetlerini biliyorum’

“O fotoğraf kimleri niye rahatsız etti tahmin edebiliyorum. Şartları bilen de bilmeyen de konuşuyor. Orada TSİ sabaha karşı 4. Bırakın özel salonu su içecek kafe bile yok. Ayrıca bu insani bir durum. Saatlerdir ayaktayız, oradan oraya koşturuyoruz. Biz aynı ülkü etrafında birleşmiş bir yönetim kuruluyuz. Oradaki insanların maddi gücü havalimanı satın alacak kadardır, bu da işin ayrı bir boyutu. Ve en önemlisi, bizler Trabzonspor için havalimanında da, sokakta kaldırımda da uyuruz, gerekirse 48 saat uyumadan da gezebiliriz. O gün Türkiye’ye döndük, ardından Erzurum’a maça gittik, Trabzonspor için feda olsun, yeter ki istediğimiz sonuç çıksın, yorgunlukları unuturuz.”

CAS açıklaması yok

“CAS davasıyla ilgili konuşmamız yasak. Sadece başarılı bir süreç geçirdiğimizi ve 2 ay gibi bir sürede de sonuç alınacağını düşünüyoruz. Buradan Trabzonspor taraftarına seslenmek istiyorum ki, kulübümüzün haklı davasında sonuna kadar savaşacağız. Onların desteği, verdiği moral bizim en önemli kozumuz olacaktır.” 

Fanatik

Yorumlar (19)
Oguz 2 yıl önce
Biz senden razıyız başkan, hakkını helal et
zafer 2 yıl önce
"KESKE SENDEN ÖNCEKI BASKANLARDA COK AZDA BILE OLSA SENIN GIBI TRABZONSPOR ASIGI OLABILSLERDI, SIMDI TAKIMIMIZ BU DURUMDA OLMAZDI. "SEN COK YASA KOCA YÜREKLI BASKAN". BU TAKIM BU BORCLARDAN YA KURTULACAK YA KURTULACSK BUNU BASKA YOLU YOK"
alpaslan pekin 2 yıl önce
teşekkürler sayın başkan seni seviyoruz herifliğide adamlığıda lafla değil icraatla yapıyorsun
Kuralsız 2 yıl önce
Bida boyle birbaskan gelmez Allah yardicisi olsun
Murat 61 2 yıl önce
Biz vatanımız da adalet maalesef yok...ama elin gavuru herkesten adil bunu biliyorum er yada geç hakkımızı alacağız inanıyorum...sn.baskana da hayatı boyunca sağlık başarı temenni ediyorum.
KOÇ 2 yıl önce
Helal olsun gerçekten de Çoooooook uzun zamandır TS için uğraşan bir başkan görmemişti bu taraftar gelen herkes şirketlerinin reklamı için isminin reklamı için basamak olarak kullandı klubü keşke her işin başına senin gibi görev adamı gelse " İYİ Kİ VARSIN"
ZugasiBerepe 2 yıl önce
Bu adamı üzmemeliyiz beyler
murat 2 yıl önce
Varol başkan. namus davamız deyip kulağının üzerine yatan çok oldu. Allah razı olsun
adnan 2 yıl önce
ulkedeki futbol teroristi olan tff hakemler ve hukumet ts yi bu hale sokmustur futbol teroristleri pkk telikeli bunlar ulke icin
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@