Trabzonspor için flaş CAS iddiası

Trabzonspor'un CAS'a yaptığı başvurunun reddedildiği iddia edildi.

Trabzonspor 27.03.2017, 17:45 27.03.2017, 17:52
Trabzonspor için flaş CAS iddiası

Trabzonspor'un CAS'a yaptığı başvurunun reddedildiği iddia edildi.


Sporx'in haberine göre; Futbolda 2010-2011 sezonuna ilişkin şike davasıyla ilgili UEFA'ya yaptığı itirazdan olumlu sonuç alamayan ve Uluslararası Spor Tahkim Mahkemesine (CAS) başvuran Trabzonspor Kulübünün itirazı reddedildi.

Bordo-mavili kulüp. UEFA Kontrol, Etik ve Disiplin Kuruluna. Fenerbahçe ve TFF hakkında şikayet başvurusunda bulunmuştu.

UEFA ve CAS tarafından şikenin tespit edildiği ancak TFF'nin bu konuya duyarsız kaldığı ve hiçbir yaptırımda bulunmadığı gerekçesiyle yapılan başvurunun ardından. UEFA Etik Kontrol ve Disiplin Komitesi, o dönemde yerel liglere müdahale yetkisi olmadığını vurgulayarak. Trabzonspor’a ret cevabı vermişti.

Bu kararın ardından UEFA Temyiz Kuruluna yaptığı başvurudan da olumlu sonuç alamayan bordo-mavili kulüp, konuyu CAS’a götürmüştü.

Öte yandan Haber61'e konuşan Trabzonspor Avukatı Nusret Yılmaz "henüz elimize ulaşan bir şey yok" açıklamasında bulundu.Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (19)
erdem 4 yıl önce
şu saate kadar referandum oyum evet di ama şimdi hayır.
taraftar 4 yıl önce
Bu haberle ilgili spor yazarı ve gazeteci Erman Toroğlu ve Levent Tüzemen tarafından günler öncesinden açıkladıkalrı İnfantino Türkiyeye gelip 6 saat kaldı konusuyla bir ilgisi var mıdır? 'FİFA başkanı Giovanni İnfantino 14/03/2017 tarihinde' sessiz sedasız Türkiye'ye gelip kimlerle hangi konularda görüşmüştür ? Alınan kararın İnfantino'nun ülkeye gelmesiyle ilişkisi var mıdır ? SORUYORUZ?
Rappa 4 yıl önce
Boyle sonuc varsa bunun arkasinda kesinlikle hukunet var referandum oncesi oy kaybetmemek icin. Gerekeni yapalim diyecegim ama nerde. Koyun olanin gudeni cok olur. Devam edin yalamaya!
adi 4 yıl önce
UEFA 2 yil men cezasi verdi onlara maalesef ic islere karisamayiz dedi FFF zaten buna güvenerek 2 yil mene razi olup plan yaptilar.Sikecileri kikla demirören kurtardi birde Erdogan padisahlari
ts61 4 yıl önce
Bütün İstanbul basını sürmanşet yayınlıyor eğer resmi bir açıklama yoksa ve 1.muhatap olarak Trabzonspor yöneticilerinin bile haberi yoksa bunlar istihbaratı nasıl alıyorlar? Sanki bu anı bekliyordu hepsi ÇOK TUHAF ÇOK!
FIRTINA 4 yıl önce
KARIŞTIRIN REFERANDUM ÖNCESİ. YANSIN ORTALIK.
Firtina2 4 yıl önce
Aynen katiliyorum tupculer sizi
TSAli61 4 yıl önce
Herzamanki tiyatro yapiyor Istanbulmediasi örtbas etmek istiyorlar gercek var CAS zaten SIKEyi oynayladi Fenerasyon Kabul etmiyor son defa sorcak Müdahil olcak CAS FIFA birlikte karar verdi aciklanmadi 6-7 sene oldu SIKEBACHCE KÜMEYE görmek istiyoruz yeter
ahmet yhan 4 yıl önce
vatan sağolsun
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@