banner556

Trabzonspor için diğer maçlardan farkı yok

Trabzonspor için sıradan bir karlışılaşma.

Trabzonspor 26.04.2019, 08:41 26.04.2019, 11:17
Trabzonspor için diğer maçlardan farkı yok

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, derbi için açıklamalarda bulundu.


Ağaoğlu, Fenerbahçe maçının da diğer maçlar gibi sıradan bir karşılaşma olduğunu belirterek, "Ekstra bir motivasyona gerek yok; zaten oyuncularımız kazanmak için her şeyi yapacaktır. Normal bir maçta bile üst düzey motivasyonla oynamak zorundasınız. Sonuçta tüm maçlarda galibiyetler 3 puan ve futbolcularımız kazanmak için üst düzey mücadele edeceklerdir. Her zaman yaptıkları gibi." dedi.

Yorumlar (5)
DuRsUnTeMeL 2 yıl önce
Ahmet ağaoğlu gerçekten akıllı futbolu bilen insan Fenerbahçe’yi sıradan takım yerine koyması çok mantıklı o gerekçeyle pirime de gerek yok helal olsun başkan. Gerçi bu maçta bizans oyunlarının döneceğini şimdiden tahmin edebiliyorum hakem üçlüsü daha önceden sabıkalılar. VAR’ın başında Bülent yıldırım olursa hiç şaşırmam.
Mehmet Dereli 2 yıl önce
Doğru karar prime gerek yok. Oynasinlar zaten para kazaniyorlar fazlasiyla.
DuRsUnTeMeL 2 yıl önce
Fenerbahçeden daha çok ersun yanalı morartalım isterim çünkü adam değil.
mk61 2 yıl önce
Sayın başkan ve yönetim kurulunun verdiği karar bence de kısmen doğru ama 22 yıllık bir özlem var ve bundan dolayı bir ayrıcalık sağlanabilirdi.
Semih Atik 2 yıl önce
Nasıl farkı yok. Yenersek 3 lük hatta 2 lik için büyük avantaj sağlar. FB bu maçı kaybederse haftaya Kasımpaşa deplasmanında yenilir ve düşme potasına girer

Gelişmelerden Haberdar Olun

@