banner539

banner526

banner533

banner513

Trabzonspor her açıdan dibe vurdu

Ekonomik sıkıntılar, kongre süreci, takımdan ayrılan oyuncular derken son maçında Fenerbahçe’ye de mağlup olan Trabzonspor’da sorunların ardı arkası hiç kesilmiyor. TRABZONSPOR’DA sıkıntıların ardı arkası kesilmiyor. Sezona büyük umutlarla başlamasına rağ

Trabzonspor 02.12.2015, 13:23
Trabzonspor her açıdan dibe vurdu

Ekonomik sıkıntılar, kongre süreci, takımdan ayrılan oyuncular derken son maçında Fenerbahçe’ye de mağlup olan Trabzonspor’da sorunların ardı arkası hiç kesilmiyor.

TRABZONSPOR’DA sıkıntıların ardı arkası kesilmiyor. Sezona büyük umutlarla başlamasına rağmen teknik adam değişiklikleri, maddi sorunlar, ayrılan futbolcular derken istikrarı bir türlü yakalayamayan Trabzonspor, ‘Çıkış maçı’ olarak gördüğü Fenerbahçe’ye de yenilince adeta dibe vurdu. Bordo-mavili camiada büyük bir umutsuzluk hâkim.

Yorumlar (2)
Ercan Aslan 5 yıl önce
Olur ki IHO seçilirse başta yabancı futbolcular olmak üzere topçuların pek çoğu kaçar ve maalesef TS daha da dibe vurur. Bunu söylemek istemezdim ve felaket tellallığı yaptığımı sanmayın. Buraya yazıyorum ve Pazartesi sonrası Allah Göstermez inşallah ..
yy6161 5 yıl önce
TFF Bayram etsin

Gelişmelerden Haberdar Olun

@