Trabzonspor gönülleri fethetti "İyi ki varsın Ömer Faruk"

Haber61'den Levent Ustabaşı'nın yayınladığı görüntüler sonrası Trabzonspor boş durmadı

Trabzonspor 22.12.2019, 13:13 22.12.2019, 13:48

Haber61 Spor Servisi

Haber61'den Levent Ustabaşı geçtiğimiz günlerde Trabzon'un Çarşıbaşı ilçesinden Ömer Faruk isimli dünya tatlısı bir çocuğun görüntülerini paylaşmıştı. Trabzonspor'u çok sevdiğini söyleyen Ömer Faruk, sırtında yükü ve kara lastiklerinin içerisine bordo mavi çoraplarıyla gözümüzden kaçmamıştı.

İşte o görüntülerin ardından Trabzonspor yine yürekleri ısıtan bir davranış sergiledi. Bordo mavililerin Asbaşkanı Mehmet Yiğit Alp, Ustabaşı ile iletişime geçerek Ömer Faruk'a hediyeler gönderdi. İçerisinde Trabzonspor forması da olan paketi gören Ömer Faruk'un o anki sevinci gözlerinden okundu. Minik Ömer Faruk, Mehmet Yiğit Alp'e ve Trabzonspor'a yine Haber61 aracılığıyla teşekkürünü iletti.

Ayrıca Trabzonspor Ömer Faruk ve ailesini Akyazı'da oynanacak bir sonraki maça da davet etti.Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (16)
Malkoç 2 yıl önce
Gözlerim doldu fakirlik çok kötü bir şey çocuğun gönlünü yapanlara teşekkürler. Anadolu da ki küçük taraftarlarada sosyal proje adı altında yardımlar yapın
Savatanica 2 yıl önce
Iste buyuk takim boyle olunur! Trabzonspor gercekten gönülden tutulan bir takım,Forza TS!
Ferhat uysal 2 yıl önce
İşte bu yüzden ben Trabzonsporluyum muhteşem
ÇORUMLU 2 yıl önce
tek kelimeyle bravo helal olsun
murat başkan 2 yıl önce
levent ustabaşı gerçek bir muhabirdir ... nokta ..
Çukurçayırlı 2 yıl önce
levent Ustabaşı bu olayı incitmeden kırmadan yansıttığın için ayrıca her kim vesile olduysa bu mutluluğa Allah razı olsun trabzonlu trabzonsporlu olmaktan gerçekten gurur duydum iyi insanlar hala var demek.
Selin çolak 2 yıl önce
Çok Duygulandım
Oguz 2 yıl önce
Yüreğinize saglık
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@