banner518

Trabzonspor forma satışında tavan yaptı

Gri forma için çekilen kısa reklam filmi tüm dünyada büyük yankı uyandırdı, etkisi forma satışlarına da yansıdı. Şu ana kadar satılan formaların sayısının 60 bine dayandığı öğrenildi.

Trabzonspor 25.07.2019, 10:05
Trabzonspor forma satışında tavan yaptı

1 Haziran’da yeni sezon formalarını tanıtan Bordo- Mavili ekip, 19 Temmuz’da ise üçüncü forması olan keşan motifli gri formasını vitrine çıkardı.

Bu forma için çekilen kısa reklam filmi ise tüm dünyada büyük yankı uyandırdı. Bu kısa film sayesinde forma satışları da tavan yaptı. Trabzon’un önde gelen isimleri #keşanchallenge adı altında kampanya başlatıp, forma alma yarışına girdi. Haziran başından bu yana satılan formalar 25 bin rakamını görürken, gri forma yalnızca bir haftada 30 binden fazla sattı. Forma satışları 60 bine dayarken, Bordo-Mavili yönetimin ilgiden oldukça memnun olduğu öğrenildi. Başkan Ahmet Ağaoğlu ve kurmayları, sezon sonuna kadar forma satışlarından büyük bir gelir bekliyor.


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
Yorumlar (13)
Doktor TS 11 ay önce
Allahım, Cemil Usta sezonunda keşanlı formamızla şampiyonluk nasip eyle bize..
ayhan61 11 ay önce
Ne kadar büyük bir camia olduğumuzu dosta düşmana göstermiş olduk.. Gerçekten de 60 rakamı çok büyük. Sezon içerisinde takım şampiyonluk yarışında olur ise rekor gelir ve tahminime göre sadece formaların satışı 250 bin bulabilir.. Diğer lisanslı ürünler ile birlikte Trabzonspor çok büyük gelir elde edebilir. Hadi hayırlısı
Semih Atik 11 ay önce
Forma satmak tabiki çok güzel fakat satmayla 1.3 milyar lira borç tükenmez. Trabzon un ekonomik potansiyeli ortada. Gelir duzeyinde 82 il icinde 58.siradayiz. Halk fakir. Satabilecegimiz forma ve kombine ortada. Taraftar çoğu zaman mac secerek maca gidiyor. 1 ayi gecti ancak 12 bin kombine satabildik. O yuzden Trabzonspor un bu agir borç ve faiz sarmalından kurtulmasi için daha büyük projelerin hayata geçirilmesi gerekiyor.
ayhan61 11 ay önce
Forma ve lisanslı ürünlerin çoğunu zaten gurbetçiler alıyor. Sadece Trabzon da yaşayan taraftarlar olarak düşünme. Gurbetçilerin imkanı daha iyi. TS bundan faydalanmalı.
fırat 11 ay önce
Web sitesinde Keşan motifli forma satışta yok. Yetişemiyoruz diye geçici kaldirmadlar İnşAllah
İHSAN YILDIZ 11 ay önce
Keşan motifli formanın yakalı versiyonu da çıkarsa iyi olur. Onu da alırız.
devran 11 ay önce
cok haklisin kardes bende aynisi düsündpm bence dahada güzel olur insAllah cikarirlar
Can 11 ay önce
Bu güne kadar çıkan formaların aynısı kemer altında ve taşbaşında satıldığı için hiç almadım.ama bu keşan formadan 3 tane alacağım süper olmuş emeğineze vucudunuza sağlık başkanım
Deli 11 ay önce
300 olmalı
doğan yıldız 11 ay önce
gördüğüm en güzel forma. alacağım ama internette satışı yok.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@