Trabzonspor - Fenerbahçe maçını kaç kişi izledi

Alkışlar takımını 90 dakika destekleyen Trabzonspor taraftarına.

Trabzonspor - Fenerbahçe maçını kaç kişi izledi

Haber61 - Spor Servisi

Trabzonspor Süper Lig’in 13. Haftasında sahasında Fenerbahçe ile karşılaştı.

Süper Lig’in 13. Haftasında sahasında Fenerbahçe’yi adeta Şenol Güneş Kompleksi’nin çimlerine gömen Trabzonspor’da, en büyük güç tribünlerdeki taraftarlardı. Karşılaşmanın biletlerini satışa çıktığı gün tüketen taraftarlar, 90 dakika boyunca en ufak bir olaya mahal vermeden takımlarını 90 dakika desteklediler.

Açıklanan resmi rakamlara göre 39 bin taraftarın tribünlerdeki yerini aldığı belirtilirken. Hem maç başında yapılan Koreografi hem de 90 dakika boyunca destekleyenler taraftarlar galibiyette büyük bir rol alarak alkışı hak ettiler.


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
Emrah
Emrah - 2 ay Önce

Ben bu aksam sahada iki kişiye çok dikkatli baktım yusuf ve abdüş inanlmaz rahat ve kendi oyunlarını oynadlar bunun ana nedenini syliyim burak denen adamn olmaması cnki bu adam bütün maçlar da sanki tüm takım onun önüne top atmakla görevliymiş gibi davranyordu ve en çok bu cocuklara baski yapyordu topu hemen bana atın çok sükür ünal bunun farkina vardı muthiş bir tempo ve surekli pas trafigi burak şuan bu takma hicbir sekilde girmemeli herşeyi bozar hemen gnderilmeli hemen uguŕcan arrk forma benimdir demiştir onur için de uygun teklifler degerlendirilmeli.

6161
6161 - 2 ay Önce

Süper destek

AYHAN
AYHAN - 2 ay Önce

Koreografi gerçekten de çok akıllıca ve çok anlamlıydı. Çok güzel gönderme yapılmış.. Akıl işi. İşte Trabzonspor taraftarı budur. Bu yüzden Trabzonspor büyük bir camiadır.

Suleyman imamoglu
Suleyman imamoglu - 2 ay Önce

Kompleks sdatina gelen taraftarlarımıza çok tesekkurler

NET61 OSMAN
NET61 OSMAN - 2 ay Önce

NET61 TRABZONSPOR
HER KES HADDINI BILECEK
BURASI TRABZON Her halde fener abdest almadan TRABZON a giris yapmis
Sonuc ortada
NET61 OSMAN
HOLLANDA

Masum değilsiniz
Masum değilsiniz - 2 ay Önce

Kareografi çok etkileyici ve anlamlıydı. Vira grubuna tebrikler. Takımımızı iyi be kötü günde destekleyen 40 bin taraftarımıza da helal olsun. Ama Ünal Hoca bu Ekuban sevdası seni bitirecek akıllan artık.

Muhammet parlayan
Muhammet parlayan - 2 ay Önce

Burak onura yol verin onur 3 sene önce bitmişti burak bulunmazim zannetti gendini

banner443