alexa metrics

banner560

banner572

Trabzonspor Fenerbahçe maçından ne kadar gelir elde etti?: İki deplasman parasını bile karşılamaz!

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu Uluslararası Futbol Ekonomi Forumu'nda konuştu.

Trabzonspor 27.10.2021, 12:33
Trabzonspor Fenerbahçe maçından ne kadar gelir elde etti?: İki deplasman parasını bile karşılamaz!

Haber61 - Spor Servisi / Uluslararası Futbol Ekonomi Forumu'nda konuşan Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu seyirci gelirlerinin deplasman giderlerini karşılamadığını belirtti.

Bu sezon en çok seyirci haslıatının Fenerbahçe maçında yapıldığını belirten Ağaoğlu “Seyirci geliri dendiği zaman seyircinin alım gücünün azaldığı yerde bu da bir şey ifade etmiyor. Mesela Fenerbahçe maçında en çok seyirci alık. Orada seyirci hasılatı olarak 1.2 Milyon Lira elde edildi. İki deplasman parasını bile karşılayacak bir gelir değil.” İfadelerini kullandı.


Yorumlar (7)
İskorpit 1 ay önce
Nasıl 2 deplasman gideri karşılamıyor 1.2 milyon tl anlamış değilim. Ayrıntılı giderleride söyleseydin başkan. Ben şu an şoktayım 1.2 milyon tl 2 deplasman gideri karşılamıyor öylemi?
MUSTAFA ALEMDAĞ 1 ay önce
hocam zarar ediysak külübü kapatalım :)))
BLUEB 1 ay önce
koita ismail yunusa boşa para harcamasak tüm deplasman ücretleri göze bile batmazdı
salih pamuk 1 ay önce
Senin iki deplasman parasını karşılamaz dediğin parayı bir asgari ücretli kişi 400 ayda ancak kazanıyor sayın Başkan! O da yaklaşık 33 yıl ediyor. Milletle dalga mı geçiyorsunuz? Ağlaya ağlaya bir hal oldunuz. Şımartmayın futbolcu zümresini bu kadar, insanlar evine ekmeği zor götürüyor!
Ahmet 1 ay önce
Deplasman için o kadar gider oluyor mu? Ortalama 300 TL uçak bileti 500 TL otel ücreti olsa 100 kişi gidilse 80.000 TL yapıyor. 20.000 TL de stada transfer ücreti gibi ufak ücretler desek en fazla 100.000 TL olması gerekmez mi? Ben mi bir şeyi kaçırıyorum.
COVANNİ 1 ay önce
SİZDE LÜKS OTELLERDE KALMAYIN
MerDeNoms 1 ay önce
Umarım bu bir ironidir.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@