banner526

banner535

Trabzonspor eski yöneticisi o fotoğrafı eleştirdi: Aynı abilerimiz Fenerbahçe maçında da...

Trabzonspor eski yöneticisi Mahmut Aksu'dan İstanbul'daki toplantıya katılan eski yöneticilere eleştiri geldi.

Trabzonspor 11.07.2020, 15:24
Trabzonspor eski yöneticisi o fotoğrafı eleştirdi: Aynı abilerimiz Fenerbahçe maçında da...

Geçtiğimiz günlerde İstanbul’daki Trabzon Kültür Derneği’nde, Trabzonsporlu eski yöneticiler Göksel Gümüşdağ ile birlikte Trabzonspor’a operasyon çektiği iddiasıyla Trabzon Barosu tarafından mahkemeye verilen TFF Başkanvekili Mehmet Baykan ile yemek yemişti. Oldukça tartışılan bu yemeğin yankıları devam ediyor.

Trabzonspor'un eski yöneticilerinin geçtiğimiz günlerde bir toplantıda çekilen fotoğrafları tepki çekmişti. Göksel Gümüşdağ ile birlikte Trabzonspor’a operasyon çektiği iddiasıyla Trabzon Barosu tarafından mahkemeye verilen TFF Başkanvekili Mehmet Baykan ile yenilen yemek oldukça tartışılmıştı.

Trabzonspor eski yöneticisi Mahmut Aksu da İstanbul’da gerçekleşen bu toplantının zamanlamasının doğru olmadığına dikkat ekti. Aksu, şöyle konuştu: “Bu toplantının zamanlaması hiç doğru değildir. Türkiye Futbol Federasyonu’nda yöneticilerimiz Mustafa Hacıkerimoğlu ile Yılmaz Büyükaydın bir mücadele verirken ismi Trabzonspor ile anılan kişilerin verilen mücadelenin karşısındaki isimle bir araya gelmesi mücadeleye zarar verir. Ben 2010-11 sezonunda görevden ayrıldıktan sonra dahi tüm maçlara gitmiştim. 2010-2011 sezonunda İstanbul’daki Fenerbahçe maçında aşağı yukarı aynı abileirmiz Aziz Yıldırım’ın misafiri olarak Trabzonspor’a ayrılan bölümden farklı bir yerde maçı izlemişlerdi. Bu görüşmelerde adı geçen tüm eski yöneticilerimiz, yaptıkları savunma açıklamalarında samimi iseler en kısa zaman içerisinde şu an TFF yönetmeninde bizi temsil eden yöneticilerimizle bir araya gelip samimi duyguları belirtmeleri gerekir” dedi. 

Trabzon’da birlik ve beraberlik sağlanamadığını ifade eden Aksu “Bizim ne olursa olsun bir olmamız lazım. Masanın bir ayağı kırık olursa o masa ayakta duramaz. Dolayısıyla şampiyonluk mücadelesi veren takımın tüm kurmayları tüm ileri gelenleri ile ortak hareket etmesi gerekiyordu.  Şu an çok iddialı bir cümle sarf ediyorum, 2010-11’deki TFF yöneticimiz Sayın Süleyman Atal o dönem bir şeylerin mücadelesini vermiştir ve belki konjektür gereği yapabilecekleri o kadardı. Ama iddia ediyorum ki şu anki yöneticimiz Mustafa Hacıkerimoğlu o dönem olmuş olsaydı bizim aleyhimize olan 1-2 hakem atamasına müdahale ederdi. Ve belki en az 10 puan daha fazla puan toplayabilirdik. Bir camia mücadele ediyorsa topyekün mücadele etmeli. Birbirimizi sevmeyebiliriz fakat Trabzonspor için bir araya gelmeyi başarabilmeliyiz” İfadelerini kullandı.


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (11)
6141 3 hafta önce
İçimizdeki irlandılar bize en çok zarar verenlerdir.Şuan Trabzonsporun şampiyon olmamasını isteyen çok Trabzonlu vardır yazıklar olsun onlara yazıklar
Taka61 3 hafta önce
Daha çok beklerler Ahmet agaogluna destek tam desdek
Seyfullah 3 hafta önce
Hayrettin hacısalihoğlu tsyi 2011de hançerleyen adam o zamanki yönetimden istifa edip azizin davetlisi olarak fb ts maçını tirübünde izleyen ve o yıl şampiyonluğu karanlık bir şekilde çalınan veya satılan trabzonspor! Yıl 2020 yine aynı senaryo yine ayni şekilde yönetimden ayrılıp arkadan İş çeviren hacısalihoğlu! Senin ve senin gibi ts nin hakkını gasp edenlere veya buna göz yumanlara her kim olursa olsun Allahın gazabı üzerlerine olsun!
Ahmet Güneş 3 hafta önce
Kim Trabzonspor un aleyhinde çalışıyorsa Allah topun belasını versin.
Sağduyu 3 hafta önce
İş-Aş meseleTRABZONSPOR ise KARTVİZİT...bunların derdi bu..
Tursun 3 hafta önce
Başaklar katara satılınca kim nemalanacak bulunsun bu ülkese tuz kokmuş
HACI 3 hafta önce
TS hep irlandalılar tarafından peşkeş çekildi. Abileride TS Yİ " gönüllerin şampiyonu ilan etti.
Misafir 3 hafta önce
O masada oturanlara bir bakın ömürleri TRABZONSPORU dağıtmakla takımdan rant sağlamakla hirdiği yönetimi parçalamakla geçmiş
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@