Trabzonspor Efsane stadyum Avni Aker’i devretti

Trabzonspor Avni Aker Stadyumu'nun devir işlemlerini tamamladı.

Trabzonspor 23.03.2017, 13:10 23.03.2017, 16:45
Trabzonspor Efsane stadyum Avni Aker’i devretti

Haber61 / Özel Haber

Trabzonspor Yönetim Kurulu, Trabzonspor'un efsane olduğu Avni Aker Stadyumu'nu Gençlik Spor  Genel Müdürlüğüne geçici kabul ile devretti.


Akyazı'da yapılan Şenol Güneş Spor kompleksi karşılığında TOKİ'ye verilen Avni Aker'in devir işlemi tamamlandı. Trabzonspor Avni Aker Stadyumu'nu Gençlik ve Spor Genel Müdürlüğü'ne devreden imzayı attı. 


 


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (9)
ayhan 4 yıl önce
Hakkını helal et efsane stad... Seni hiçbir zaman unutmayacağız ve çocuklarımıza seni bol bol anlatacağız.
ONUR 4 yıl önce
Bize Yaşattığın anılar için teşekkürler HÜSEYİN AVNİ AKER STADYUMU
a.kadir.kudu 4 yıl önce
Ne olur yıkmayın yazıktır günahtır en azından amatör kulübler kullansın yıkıp ta ne yapacaksınız iyi düşünün pişman olmayın LÜTFEN.
4261 s solmaz 4 yıl önce
Yandaşa peşkeş.cekildi
GurbetciBaskentli 4 yıl önce
Yasatilmali.
ozan 4 yıl önce
Buraya hemen inşaat yapıp Trabzon da yeşil alan fakiri olarak tarihe geçsin.
mg 4 yıl önce
Bizler işsisiz.Parkı falan bırakın..çay içecek adamın cebinde parası olacak..yeşil,doğa altında muteahhitlere satmayın bu düz alanları...İş alanları, iş sahaları üretin, mozaik taş ve birkaç çam alanı diye yutturdugunuz arkları değil!!!
Kuzey 4 yıl önce
Mg işsizsin de. İş için başka alternatifli yok. Trabzonda kaç tane organize sanayi var biliyormusun. Hangisi doğru dürüst çalışıyor ki. Avni Aker'in yerinden medet umuyorsun. İşyerleri birbir kapanıyor, sen asıl bunu sorgula.
mg 4 yıl önce
Sİyaset sanayisinin girmediği akıl dolu yatırımlarla memleketimin hayırlı evlatlarını kazanmanın peşine gidilebilecek projeler sunacaksın. AR-GE destekli, projelerle senin soruna cevapta bulunabilir.tahsilli,tahsilsiz, bilgili, tecrubeli her yasta insanın siyasi rant ve menfaat güdülmeden evine ekmek getirebileceği iş alanları...trabzonun özkaynaklarıyla yola çıkılıp öz evlatlarıyla ilgileneceksin..
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@