7m


7m

hyundai

Trabzonspor Edin Visca ile görüştü mü? Menajeri açıkladı

Edin Visca'nın menajerinden Trabzonspor açıklaması geldi

Trabzonspor 15.11.2021, 18:00
Trabzonspor Edin Visca ile görüştü mü? Menajeri açıkladı

Transfer çalışmalarına başlayan Trabzonspor bir çok isim üzerinde araştırmalarını sürdürürken medyada yeniden Başakşehir'in yıldızı Edin Visca'nın adı sıkça anılmaya başladı. 

Uzun süredir adı Fırtına ile anılan Boşnak oyuncunun adının medyada yer alması taraftarları da heyecanlandırdı. Ancak yıldız futbolcunun menajerinden kötü haber geldi.

Gazetedamga'da yer alan habere göre;

 Deneyimli futbolcunun menajeri Nedim Hrapovic transfer iddialarına yönelik olarak yaptığı açıklamada; "Gazeteler ve haber siteleri sürekli bir şeyler yazıyor. Sadece dedikodu. Şu ana kadar bizimle kimse temasa geçmedi" dedi.


Yorumlar (5)
Gökhan 8 ay önce
Bunun neresi kötü haber Trabzonspor yönetimi herhangi bir teklif yapmamis diyor menejer
vb 8 ay önce
visac yı al şampiyon ol..
alı 8 ay önce
akıllı olsunlar bu adamı ara transferde alsınlan..çok iş yapar bizde.
adalı 8 ay önce
visca ya saygım var tamam da inanın yunus mallı ısrarla şans verilirse o mevkide kesinlikle vaz geçilmez olur. yunus un değerini bilin..
Erdem 8 ay önce
Yunus yerli oyuncu ki zaten TFF kararları ile bir nevi torpilli diğer yerli oyuncular gibi. Avcı Hoca Serkan Asana forma veriyorsa illa ki Yunusa da verecektir, hak ederse. Visca gelmesi gerek bu sene şampiyon olursak seneye şampiyonlar ligi var, gelmesi gerek derken tabi bizim bütçemiz doğrultusunda, fenevin İrfancanı gibi 10 milyon € istemezler herhalde zaten değeri yarı yarıya da düştü. Bakasetas parasına alalım bitsin gitsin. Bu arada Yunusu satmadık hala çalışıp formayı kapabilir. Milli formayı giymek için bize geldiyse zaten tek rakibi Visca değil ki diğer takımdaki yerli oyuncular da milli formada rakip onun için, illaki iyi bir Yunus 3 kaliteli yerli oyuncu bulmakta zorlanan bu takımda hemen yer bulur. Kısaca Yunus biraz kıpırdansa Avcı Hoca hemen oynatacaktır kendisini.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@