7m

Çapkınoğlu

uzungöl yayla otel

Trabzonspor duyurdu! Sahte ürün satan şahıslara suç duyurusu

Trabzonspor, taraftarlara daha dikkatli olunması konusunda duyuruda bulundu.

Trabzonspor 19.07.2022, 17:02
Trabzonspor duyurdu! Sahte ürün satan şahıslara suç duyurusu

Trabzonspor, ürünlerini lisanslı olarak tanıtıp insanları dolandırmak isteyenler hakkında yasal işlemler başlatıldığını duyurdu.

Trabzonspor yaptığı duyuruda şu ifadelere yer verdi:

Kulübümüzün tescilli markası TS Club’a ait lisanslı ürünleri bir paket haline getirip belirli bir ücret karşılığında ülkemizin çeşitli yerlerine hediye olarak gönderdiğini söyleyerek dolandırıcılık yapan şahıslar tespit edilmiş olup taraftarlarımızdan gelen ihbarlar doğrultusunda (0536 … 41 68 telefon numarası ve A.Y isimli şahıs üzerinden) ürün satışı gerçekleştirenlerle ilgili yasal işlemler başlatılmıştır.

Bir kez daha hatırlatmak isteriz ki; kulübümüzün telefon veya ev/iş yeri ziyaretleri üzerinden hediye paketi, forma, kaşkol gibi ürün satışı yoktur. Trabzonspor Dergisi ve TS Club’a ait çağrı merkezleri dışında (0 212 981 1967 ve 0 850 532 1967) herhangi bir telesatış hattımız bulunmamaktadır.

Yukarıda belirtilen telefon numaraları dışında sizleri arayarak kulübümüz adına satış gerçekleştirdiğini beyan edenleri Halkla İlişkiler Birimimize ihbar etmenizi önemle rica ederiz.


Yorumlar (2)
Faik Ali Hacıoğlu 3 hafta önce
Trabzonspor müzesinin karşısından başlayın
Ali 3 hafta önce
Bugün 4 yaşındaki kızıma forma aldım. 650 tl. Tamam takıma destek falan da yani bu da abartı biraz. Eşime ve kendime alamadım. Dar gelirli sahte ürüne yönelmesi doğal.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@