alexa metrics

banner560

banner572

tuvturk

Trabzonspor Diyarbakırlı gençleri radara aldı

Trabzonspor genç yetenekleri araştırmaya devam ediyor

Trabzonspor 21.11.2021, 16:27
Trabzonspor Diyarbakırlı gençleri radara aldı

Süper Ligin lideri Trabzonspor, genç yetenekleri bünyesine katmak için ülke genelinde tarama çalışmalarını sürdürüyor. Bordo-Mavili kulübün futbolcu izleme ve keşfetme ekibinde yer alan teknik direktör Fethi Türkoğlu, Diyarbakır'da geleceğin yıldız adaylarını bulmak için bölge çıkarması yaptı.

Deneyimli teknik adam, İtalya'nın dünyaca ünlü kulübü Inter adına faaliyet gösteren ve ilk yılı olmasına rağmen yaptığı atılımlarla gençlerin umudu haline gelen Diyarbakır Inter Akademi'nin çalışmalarını takip ederek genç futbolcuları mercek altına aldı. 150 genç yeteneğin katıldığı çalışmaları dikkatle takip eden Türkoğlu, Diyarbakır Inter Akademi'nin çalışmalarından çok etkilendiğini söyleyerek gençlere yapılan yatırım nedeniyle tebrik etti.

Trabzonspor olarak Türkiye'nin her yerindeki genç yeteneklere talip olduklarını anlatan Türkoğlu, Diyarbakır'ın da bunlar arasında önemli yer tuttuğunu kaydetti. Diyarbakır Inter Akademi'nin yöneticileri, yakın ilgisinden dolayı Trabzonspor ve teknik direktör Fethi Türkoğlu'na teşekkür etti.

Türkoğlu, daha sonra TFF 2. Lig Beyaz Grup'ta oynanan Amedspor-1922 Konyaspor maçını izledi


Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@